Unexpected Moments (beklenmedik anlar).

Beklenmedik olanı beklemek, Mercedes-Benz Tasarım Kodunun ana bileşenidir.

Unexpected Moments (beklenmedik anlar).

Tasarımlarımız ile oldukça duyumsal deneyimler ve pozitif sürpriz anları yaşatıyoruz: Beklenmedik, sıra dışı ve muhteşem olanı beklemek. "Unexpected Moments" (beklenmedik anlar) ile ikon ve bunların duyumsal üretimini tasarlıyoruz.

Stimulating Contrast (uyarıcı kontrast).

Duygu ve zeka arasındaki yüksek gerilimli alanda Tasarım Kodu "Stimulating Contrast" (uyarıcı kontrast) için alan yaratıyor.

Stimulating Contrast (uyarıcı kontrast).

Materyal, renk ve form kullanımındaki estetik ve tasarımsal savaş, markamızın iki kutupluluğunu yansıtıyor. Duygu ve zeka, yüksek gerilim alanında bilinçli bir şekilde "kontrastların uyumunu" aradığımız ve "Stimulating Contrast" (uyarıcı kontrast) yarattığımız kutuplardır.

Stunning Proportions (etkileyici oranlar).

Etkileyici oranlar her Mercedes-Benz tasarımı için kaçınılmazdır.

Stunning Proportions (etkileyici oranlar).

Güç, uyum ve tutarlılık ile ifade ettiğimiz iyi tasarım, etkileyici oranlara dayanır. "Stunning Proportions" (etkileyici oranlar) çalışmalarımızın odak noktasıdır.

Freeform & Geometry (serbest form ve geometri).

Net hatlar ve duyumsal yüzeyler heykelsi bir ön göğüste birleşir.

Freeform & Geometry (serbest form ve geometri).

"Freeform & Geometry" (serbest form ve geometri) heykelsi, 3 boyutlu yüzey tasarımının ifadesidir: Mercedes-Benz tasarımı net ve saptanabilir ana geometrilere dayanır, duyumsal ve heykelsi yüzeyler ile mükemmelleştirilir.

Significant Graphics (çarpıcı grafikler).

Farların hassas tasarımı, duyumsal ve net bir şekilde tasarlanan araç gövdesine yüksek teknolojik bir vurgu katar.

Significant Graphics (çarpıcı grafikler).

"Significant Graphics" (çarpıcı grafikler) sayesinde Mercedes-Benz tasarımcıları hassasiyeti, inceliği ve yüksek teknolojiyi görsel olarak deneyimlenebilir hale getirir. Bunlar duyumsal formlar ile yüksek gerilimlerle dolu bir etkileşimde bulunur. Zarif şekilde tasarlanan hassas ayrıntılar böylelikle, duyumsal ve heykelsi bir biçimde tasarlanan araç gövdesine vurgular katar.

Natural Attraction (doğal çekim).

Form, renk ve materyallerin duyumsal macerası bir "Natural Attraction" (doğal çekim) sağlar.

Natural Attraction (doğal çekim).

Duyumsal macera: Fiziksel görünüm, gergin kaslara sahip formlar ve ayrıca doğal dürtüler, dokunsal olarak saptanabilen materyaller, renkler ve ambiyanslar bir "Natural Attraction" (doğal çekim) oluşturur.