Kaputun altındakiler: X-Class'ın teknik değerleri, boyutları ve ağırlıkları.

Boyutlar ve ağırlıklar.

Araç tipi
Durma yüksekliği
ECO Start-Stop fonksiyonu

Güçlü motorlarla üstün bir şekilde ilerleyin.

5 motor versiyonu arasından seçim yapın.

X-Class'ın her tahrikinde güçlü ve dayanıklı bir kalp atar. V6 silindirli dizel motora sahip en üst motor versiyonu [X 350 d 4MATIC. Karma yakıt tüketimi: 9,0–8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 236–230 g/km] 1* yüksek çekiş gücüne sahip 550 Nm'lik azami tork sayesinde düşük devir sayılarında bile büyüler. Böylelikle onroad ve offroad sürüşlerin sınırı yoktur. Tüm motor versiyonları Piezo enjektörlü Common-Rail direkt enjeksiyon, turboşarj ve egzoz gazı temizliği için SCR (Selective Catalytic Reduction) teknolojisini ve ayrıca ağır römork yüklerini çekme özelliğini içerirler.

1

7G-TRONIC PLUS ile bağlantılı olarak X 350 d 4MATIC. Şehir içi/şehir dışı/karma yakıt tüketimi: 10,3-10,0/8,3-8,1/9,0-8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 236-230 g/km [*]. Gerçek tüketim değerleri, araç ağırlığına ve seçilen donanımlara bağlıdır.

Motorlar ve tüketim değerleri.

Araç tipi
Durma yüksekliği
ECO Start-Stop fonksiyonu
Orijinal araç aksesuarları (tavan rayı, sert tavan vs.), örneğin ağırlık, yuvarlanma ve hava direnci gibi ilgili araç özelliklerini değiştirebilir ve tıpkı trafik ve hava şartları gibi tüketim değerlerini ve sürüş performansını etkileyebilir.  Ayrıntılı teknik değerleri www.mercedes-benz.com.tr adresinde bulabilirsiniz.
* Yeni otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonları hakkında ayrıntılı bilgiler tüm satış noktalarından ve DAT Deutschen Automobil Treuhand GmbH'dan (www.dat.de) ücretsiz olarak temin edilebilen "Yeni otomobillerin yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve akım tüketimi ile ilgili kılavuz"dan öğrenilebilir.

Lorem Ipsum