X-Class için donanımlar.

Özel donanımlarda öne çıkan özellikler.

X-Class için çok yönlü özel donanımlar neredeyse hiçbir isteğinizi geri çevirmez. Daha çarpıcı bir tarz isteyenler veya pikaba özgü işlevsel beklentileri olanlar, istediklerini X-Class için özel olarak temin edilebilen geniş özel donanım yelpazesinde ve Mercedes-Benz orijinal aksesuarlarda kesinlikle bulabilir.

Plus paketi

Konfor paketi

360° kameralı park paketi

Yük sabitleme kızak sistemi

180°'lik arka kapak açıklığı

Yumuşak kasa kapağı1

1

Muhtemelen 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren temin edilebilir.

Sayısız donanıma genel bakış.

  1. Tahrik ve yürüyen aksam


  2. Güvenlik
  3. Multimedya sistemleri ve navigasyon  4. Dış mekan


  5. İç mekan

  6. Orijinal aksesuarlar
1

7G-TRONIC PLUS ile bağlantılı olarak X 350 d 4MATIC. Şehir içi/şehir dışı/karma yakıt tüketimi: 10,3-10,0/8,3-8,1/9,0-8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 236-230 g/km [*]. Gerçek tüketim değerleri, araç ağırlığına ve seçilen donanımlara bağlıdır.

2

Trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3 yıl ücretsiz olarak. Sözleşme feshi gerekmez, Mercedes me connect Store üzerinden ücretli olarak uzatılabilir.

3

Muhtemelen 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren temin edilebilir.

* Yeni otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonları hakkında ayrıntılı bilgiler tüm satış noktalarından ve DAT Deutschen Automobil Treuhand GmbH'dan (www.dat.de) ücretsiz olarak temin edilebilen "Yeni otomobillerin yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve akım tüketimi ile ilgili kılavuz"dan öğrenilebilir.

Lorem Ipsum