Vito Özel Tourer | Mercedes-Benz Transporter

Konforla, güvenle ve en önemlisi hep birlikte yola çıkmanın yeni keyfi Vito Tourer.

Yolculuklarınız kadar çok yönlü.

Vito. Yapacak, yapabilir, yapar.

Her zaman çalışmaya hazır durumda mı olmak istiyorsunuz? Yeni zorluklara karşı koyamıyor musunuz? İşinizi azimli bir şekilde mi yapıyorsunuz? O halde Vito Tourer size mükemmel uyum sağlar. Çünkü Vito Tourer hem yolda hem de şirketinizin başarısında ilerlemenizi sağlar. Verimlilik ve kalite konusunda olduğu kadar değişkenlik ve emniyet konusunda da örnek teşkil eder. Ne de olsa gerçek bir ticari araç uzmanı tarafından üretilen profesyonel yolcu taşıma uzmanıdır.

Yenilikçi asistan ve emniyet sistemleri sayesinde hedeflerinize daha emniyetli bir şekilde ulaşırsınız. İster arka tekerleklerden tahrik olsun, ister tüm tekerleklerden tahrik, Vito Tourer BASE, PRO veya SELECT olarak: Planınız için uygun aracı seçmeniz yeterlidir.

Ve geniş Mercedes-Benz bayi ağı, Vito'nuzun sarsılmaz güvenilirliğini daima koruması için kapsamlı servis hizmetleri sunar. Bakım ve onarım konusunda Mercedes-Benz servisinize güvenin. Aracınızı en iyi o tanır. Böylelikle Vito Tourer uzun bir süre değerli yoldaşınız olmaya devam eder.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

Öne çıkan özellikler.

  1. Esneklik
  2. Emniyet
  3. Konfor
  4. Verimlilik
  5. Kalite
Olanak avantajı.

Hangi hedeflere giderseniz gidin: Vito Tourer oraya başarılı bir şekilde ulaşmanıza destek olur. Çünkü 3 model BASE, PRO ve SELECT sizin ve yolcuların ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Seyahat acentesi için veya otel servis aracı olarak son derece konforlu bir araca ihtiyacınız olduğunda 2 ayarlanabilir üçlü koltuk sırasına sahip Vito Tourer SELECT en iyi seçimdir. Belki de yolcularınızı ışık ve havayla şımartmak isterseniz opsiyon olarak panoramik sürgülü tavanı sipariş edebilirsiniz. Son derece çok yönlü taksi mi yoksa bir kulüp arabası mı istiyorsunuz? O halde Vito Tourer PRO ile tanışsanız iyi olur. Ekibinizi çalışma yerine taşımak istiyorsanız size işlevsel Vito Tourer BASE modelini sunabiliriz.

Araç uzunluğuna göre yolcu bölümünü ikili ve üçlü koltuklu 2 koltuk sırası veya ekstra uzun versiyonda 3 koltuk sırası ile donatabilirsiniz. Azami 9 koltuğa sahip olmak için yolcu bölümünde 3 koltuk sırasını (2-2-3 koltuk düzeni) veya önde ön yolcu koltuk sırası ve arkada iki adet üçlü koltuğu seçebilirsiniz. Ve en iyisi: Hususi yolculuklarda da Vito Tourer'in çok yönlülüğünden faydalanabilirsiniz.

Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Vito Tourer'deki örnek teşkil eden emniyet ve asistan sistemlerinden herkes faydalanabilir: Yolcularınız, siz ve hatta diğer trafik katılımcıları. Örneğin standart rüzgar savrulma asistanı ve dikkat asistanı ATTENTION ASSIST, elektronik stabilite programı ADAPTIVE ESP®'nin en yeni nesli ve ayrıca azami 6 hava yastığının korumasından1. Ve B direğindeki QR kodlu kurtarma etiketleri ile kurtarma ekipleri doğrudan araca özgü kurtarma kartını tarayabilir.

Önde giden araçla aradaki mesafeyi şehir dışında da denetleyen ve olası bir çarpmaya karşı ikaz eden isteğe bağlı COLLISION PREVENTION ASSIST öne çıkan bir özelliktir. İstek üzerine geri sürüş kamerası ve önleyici yolcu emniyet sistemi PRE-SAFE® sistemi de temin edilebilir. Ve Vito Tourer'inizin emniyet donanımını daha da geliştirmek isterseniz diğer emniyet donanımları arasında2 kesinlikle başka seçenekler bulacaksınız. Hepsinin ortak yönü: Hedeflerinize emniyetli bir şekilde ulaşmak için size destek olurlar.

Çalışma yerinin rahatlığı sizi şaşırtacaktır.

İşinizin rahat yönlerinden bahsedelim: Vito Tourer, geniş iç mekanı ile çalışırken keyiflenmenizi sağlayacaktır. Koltuklar dayanıklı kumaş kılıfları ile büyülerken ergonomik döşemeler sayesinde uzun yolculuklarda bile rahat olacaksınız. Sürücü ve ön yolcu için opsiyon olarak sunulan koltuk ısıtması soğuk mevsimde değerli bir ekstradır. Opsiyon olarak sunulan ön yolcu koltuk sırası ile önde 2 kişilik yeriniz olur.

Elektromekanik servo direksiyon ve tempomat, ayarlanabilir direksiyon kolonlu multifonksiyonel direksiyon ve yol bilgisayarı seçenekleri sayesinde çalışma yerinize kolayca ulaşırsınız. Opsiyon olarak sunulan klima tertibatı veya iklimlendirme otomatiği de başınızı serin tutmanızı sağlar.

İsteğe bağlı olarak temin edilebilen audio sistemler yolculuk sırasında en iyi bağlantıya ve eğlenceye sahip olmanıza ve ayrıca Audio 40 ve Becker® MAP PILOT navigasyon sistemleri3 ile hedefinize hızlıca ulaşmanıza yardımcı olur. Vito Tourer'in kalitesini daha da artırmak isterseniz opsiyon olarak sunulan iç krom paketini sipariş edebilirsiniz4. Ve her başarılı iş iyi bir stokla başladığından Vito Tourer çok sayıda pratik muhafaza gözü ile donatılmıştır.

Yüksek güvenilirlik sayesinde ilerleyin.

Kaynakları tasarruflu kullananlar şirkette değeri bilinen ortaklardır. Bu anlamda Vito Tourer, verimliliği sayesinde şirketinizi daha başarılı bir hale getirmek için her şeyi barındırır. Mercedes-Benz'e özgü güvenilirlik ve uzun ömürlülük örnek niteliğindedir. İhtiyacınız olduğunda Vito Tourer'inizin hazır olmasını sağlar. Buna 40.000 km'ye kadar uzun servis aralıkları da katkıda bulunur. Bunun dışında mükemmel ürün kalitesi, bakım ve onarım maliyetleri için bütçeyi düşük tutmak adına en iyi ön koşuldur. Yıllar sonra baktığınızda da Vito Tourer'in ne kadar sağlıklı olduğunu görmeniz için tamamen galvanize karoseri içeren mükemmel bir korozyon önlemi uyguladık.

Siz hazırsanız, o da hazırdır.

Vito'nuzu, ortağınız olarak anında takdir edeceksiniz. Bu nedenle uzun ve güvenilir bir ilişki için her şeyi yapıyoruz. Teslimat sırasında, 5,5 milyon test kilometresini ve kapsamlı denemeleri başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde tamamlanmış bir araç alırsınız. Vito, ticari olarak kullanılan bir aracın zorlu gereksinimlerine göre tasarlanmıştır. Tamamen galvanize karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da şirketinizin kartviziti olarak iyi bir izlenim bırakır.

Bu şimdiden belli: Vito ile kararınızı güvenebileceğiniz bir araçtan yana yaparsınız. En yüksek araç kullanılabilirliği sayesinde her yerdeki görevlerinizde size destek olacaktır. Bizim için "Mercedes-Benz Vans. Born to run." sadece bir slogan değil, aynı zamanda verilmiş bir sözdür.

1

Sürücü ve ön yolcu hava yastığı tüm Vito Tourer'larda standart donanıma dahildir. Ek olarak isteğe bağlı göğüs kafesi ve pelvis yan hava yastıkları ve önde pencere hava yastıkları veya ön ve arkada pencere hava yastıkları temin edilebilir.

2

Standart ve özel donanımlara ve www.mercedes-benz.de internet adresine bakınız.

3

Becker® MAP PILOT navigasyon sistemi sadece Audio 15 ile birlikte temin edilebilir.

4

İç krom paketi, Vito Tourer SELECT'in donanım kapsamına dahildir.

Her zaman yardım etmeye hazır.

Vito Tourer, COLLISION PREVENTION ASSIST (çarpışma önleme asistanı)

COLLISION PREVENTION ASSIST (çarpışma önleme asistanı)

Vito Tourer, şerit takip asistanı

Şerit takip asistanı

Vito Tourer, kör nokta asistanı

Kör nokta asistanı

Vito Tourer, PRE-SAFE sistemi

PRE-SAFE® sistemi

Vito Tourer, aktif park asistanı

Aktif park asistanı

Vito Tourer, otomatik yanan farlar

Otomatik yanan farlar

Yolculuklarınız kadar çok yönlü.

Herkes gideceği yere ulaşır. Sizin iddianız ise daha ileriye gitmek. Bu nedenle Vito Tourer için 3 güçlü motor versiyonu ve arka tekerleklerden ve tüm tekerleklerden tahrik türleri arasından seçim yapabilirsiniz. Planınız ne olursa olsun, nerede olursanız olun: Çalışma profilinize ve istediğiniz sürüş tutumuna uyan tahrike sahip aracınızı seçin.

Opsiyon olarak sunulan 7 ileri otomatik şanzıman 7G-TRONIC PLUS sürüş konforunu yüksek, tüketimi ise düşük tutar. Standart 6 ileri manuel şanzıman da çeviklik ve verimlilik dengesi ile büyüler. Hangi tahrik türünü seçerseniz seçin: Standart elektromekanik servo direksiyon, konforlu yürüyen aksam uyarlaması ve bağımsız süspansiyon sayesinde Vito Tourer'deki verimliliği, çalışma kültürünü ve sürüş konforunu binek araç seviyesinde deneyimlersiniz.

[*] Yeni otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonları hakkında ayrıntılı bilgiler tüm satış noktalarından ve DAT Deutschen Automobil Treuhand GmbH'dan (www.dat.de) ücretsiz olarak temin edilebilen "Yeni otomobillerin yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve akım tüketimi ile ilgili kılavuz"dan öğrenilebilir.