Vito Panelvan | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Şirketlerin ilerlemesine yardımcı olur: Vito Panelvan.

Siz hazırsanız, o da hazırdır.

Vito. Yapacak, yapabilir, yapar.

Her zaman çalışmaya hazır durumda mı olmak istiyorsunuz? Yeni zorluklara karşı koyamıyor musunuz? İşinizi azimli bir şekilde mi yapıyorsunuz? O halde siz ve Vito mükemmel bir uyum yakalarsınız. Çünkü Vito hem yolda hem de şirketinizin başarısında ilerlemenizi sağlar. Verimlilik ve kalite konusunda olduğu kadar esneklik ve emniyet konusunda da örnek teşkil eder. Ne de olsa ticari araç uzmanlarının elinden çıkıyor.

100 km'de 5,7 l'lik yakıt tüketimi ile [7G-TRONIC PLUS ve hafif ticari araç tescili (N1) ile birlikte BlueEFFICIENCY paketi olan Vito Panelvan ve Vito Mixto 116 CDI. Karma yakıt tüketimi: 5,8–5,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 153–150 g/km]1 [*] hiç olmadığı kadar verimlidir ve her kilometre ile sürdürülebilir bir başarı yakalamanızı sağlar. Ve yenilikçi yardımcı sistemler ve emniyet sistemleri sayesinde hedeflerinize daha emniyetli bir şekilde ulaşırsınız. Tahrik türü teklifleri de eşsizdir: ön tekerleklerden tahrik2, arka tekerleklerden tahrik veya tüm tekerleklerden tahrik – görevleriniz için doğru olanı seçin.

Ve geniş Mercedes-Benz bayi ağı, Vito'nuzun sarsılmaz güvenilirliğini daima koruması için kapsamlı servis hizmetleri sunar. Bakım ve onarım konusunda Mercedes-Benz servisinize güvenin. Aracınızı en iyi o tanır. Böylelikle Vito uzun bir süre değerli yoldaşınız olmaya devam eder.

Mercedes-Benz Vans. Born to run.

1

7G-TRONIC PLUS ve ticari araç tescili (N1) ile birlikte BlueEFFICIENCY paketli Vito Panelvan ve Vito Mixto 116 CDI. Şehir içi/şehir dışı/karma yakıt tüketimi: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 153–150 g/km. Gerçek tüketim değerleri, araç ağırlığına ve seçilen donanımlara bağlıdır.

2

Ön tekerleklerden tahrikli ve binek araç tescili (M1) olan Vito Mixto, 06/2018 tarihinden itibaren belirli ülkelerde geçici olarak temin edilemeyecektir. Daha fazla bilgi almak için lütfen Mercedes-Benz bayinize başvurun.

Öne çıkan özellikler.

  1. Kalite
  2. Verimlilik
  3. Emniyet
  4. Esneklik
  5. Konfor
Siz hazırsanız, o da hazırdır. Ortaklar işte bu güveni vermelidir.

Vito'nuzu, ortağınız olarak anında takdir edeceksiniz. Bu nedenle uzun ve güvenilir bir ilişki için her şeyi yapıyoruz. Teslimat sırasında, 5,5 milyon test kilometresini ve kapsamlı denemeleri başarıyla geçmiş, Mercedes-Benz kalitesinde tamamlanmış bir araç alırsınız. Vito, ticari olarak kullanılan bir aracın zorlu gereksinimlerine göre tasarlanmıştır. Tamamen galvanize karoser ile kapsamlı korozyon önlemi sayesinde, yıllar sonra da şirketinizin kartviziti olarak iyi bir izlenim bırakır.

Bu şimdiden belli: Vito ile kararınızı güvenebileceğiniz bir araçtan yana yaparsınız. En yüksek araç kullanılabilirliği sayesinde her yerdeki görevlerinizde size destek olacaktır. Bizim için "Mercedes-Benz Vans. Born to run." sadece bir slogan değil, aynı zamanda verilmiş bir sözdür.

Kendi ekonomik mucizenizi yaşayın. Tasarruflu tüketim sayesinde daha ileriye gidin.

Kaynakları tasarruflu kullananlar şirkette değeri bilinen ortaklardır. Bu anlamda Vito, verimliliği sayesinde şirketinizi daha başarılı bir hale getirmek için her şeyi barındırır. 100 km'de 5,7 litrelik sertifikalandırılmış tüketim değerleri ile [7G-TRONIC PLUS ve hafif ticari araç tescili (N1) ile birlikte BlueEFFICIENCY paketli Vito Panelvan ve Vito Mixto 116 CDI. Karma yakıt tüketimi: 5,8–5,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 153–150 g/km]1 [*] tasarruflu yolculuklar yaparsınız. Örnek niteliğinde olan bir değer. Tıpkı Mercedes-Benz'e özgü güvenilirlik ve uzun ömürlülük gibi. İhtiyacınız olduğunda Vito'nuzun hazır olmasını sağlar. Buna 40.000 km'ye kadar uzun servis aralıkları da katkıda bulunur. Bunun dışında mükemmel ürün kalitesi, bakım ve onarım maliyetleri için bütçeyi düşük tutmak adına en iyi ön koşuldur. Yıllar sonra baktığınızda da Vito'nun ne kadar sağlıklı olduğunu görmeniz için tamamen galvanize karoseri içeren mükemmel bir korozyon önlemi uyguladık.

Hedefinize örnek niteliğinde emniyet ile ulaşın. Tüm yolculuklarda işinizi sağlama alın.

Vito'daki örnek teşkil eden emniyet sistemleri ve yardımcı sistemlerden herkes faydalanabilir: Siz, çalışanlarınız ve hatta diğer trafik katılımcıları. Vito, yükünüzü de en iyi şekilde taşır. Binek araç tescili (M1) ile birlikte Vito Mixto için standart olarak rüzgar savrulma asistanı, dikkat asistanı ATTENTION ASSIST, sürücü ve ön yolcu için hava yastıkları2 ve ayrıca elektronik stabilite programının en yeni nesli olan ADAPTIVE ESP® temin edilebilir. Elektronik stabilite programı, sürüş dinamiği ayarı için aracın yükünü de dikkate alır. Ve B direğindeki QR kodlu kurtarma etiketleri ile kurtarma ekipleri doğrudan araca özgü kurtarma kartını tarayabilir.

Önde giden araçla aradaki mesafeyi şehir dışında da denetleyen ve olası bir çarpmaya karşı ikaz eden isteğe bağlı COLLISION PREVENTION ASSIST öne çıkan bir özelliktir. İstek üzerine sürücü ve ön yolcu için pencere hava yastıkları ve göğüs kafesi ile pelvis yan hava yastıkları ve ayrıca önleyici yolcu emniyet sistemi PRE-SAFE® sistemi temin edilebilir. Ve Vito'nuzun emniyet donanımını daha da geliştirmek istiyorsanız diğer emniyet donanımları arasında3 kesinlikle başka seçenekler bulacaksınız. Hepsinin ortak yönü: Hedeflerinize emniyetli bir şekilde ulaşmak için size destek olurlar.

Yükünüzü son derece hafifletir. Taşımacılık görevleri kadar çok yönlü olan yükleme alanı.

Vito'da taşınması gereken her şey için yer vardır. 1.374 kg'a kadar azami yükleme kapasitesi (panelvan araç) ve 3 m yükleme alanı uzunluğu4 ile 3.200 kg'lık bir araç olarak bolca yük alır. Ancak sadece bu değil; 3 araç uzunluğu, 2 aks mesafesi, esnek bir emniyet sistemi ve pratik ayırma panelleri ile profesyonel taşıma çözümünüz için çok yönlü bireyselleştirmeler ve özelleştirmeler sunar.

Nihayetinde her görev, sadece bir görev değildir. Özellikle de yükün yanı sıra kişileri de taşımanız gerektiğinde. Bunun için Vito Mixto kesinlikle doğru seçimdir. Kısmen camlı olması, rahat biniş imkanı ve azami 6 kişiye yönelik uyarlanabilir koltuk düzeni sayesinde işlevsellik, konfor ile tanışır. Gerekirse, isteğe bağlı arka koltuk sırası birkaç el hareketiyle sökülebilir.

Ayrıca: Vito'da, yükleme ve boşaltma sırasında daha fazla konfor, verimlilik ve emniyet için geniş kapı açıklıkları ve alçak yükleme kenarı ile en zor görevlerin bile kolayca üstesinden gelebilirsiniz.

Burada işin keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışma yerinin rahatlığı sizi şaşırtacaktır.

İşinizin rahat yönlerinden bahsedelim: Vito, geniş iç mekanı ile çalışırken keyiflenmenizi sağlayacaktır. Koltuklar dayanıklı kumaş kılıfları ile büyülerken ergonomik döşemeler sayesinde uzun yolculuklarda bile rahat olacaksınız. Sürücü ve ön yolcu için opsiyon olarak sunulan koltuk ısıtması soğuk mevsimde değerli bir ekstradır. Önde 2 yolculuk yere ihtiyacınız varsa opsiyon olarak sunulan ön yolcu koltuk sırasını sipariş edebilirsiniz.

Elektromekanik servo direksiyon ve tempomat, ayarlanabilir direksiyon kolonlu multifonksiyonel direksiyon ve yol bilgisayarı seçenekleri sayesinde çalışma yerinize kolayca ulaşırsınız. Opsiyon olarak sunulan klima tertibatı veya iklimlendirme otomatiği de başınızı serin tutmanızı sağlar.

İsteğe bağlı olarak temin edilebilen audio sistemler yolculuk sırasında en iyi bağlantıya ve eğlenceye sahip olmanıza ve ayrıca Audio 40 ve Becker® MAP PILOT navigasyon sistemleri5 ile hedefinize hızlıca ulaşmanıza yardımcı olur. Vito'nun kalitesini daha da artırmak isterseniz opsiyon olarak sunulan iç krom paketini sipariş edebilirsiniz. Ve her başarılı iş iyi bir stokla başladığından Vito çok sayıda pratik muhafaza gözü ile donatılmıştır.

1

7G-TRONIC PLUS ve hafif ticari araç tescili (N1) ile birlikte BlueEFFICIENCY paketli Vito Panelvan ve Vito Mixto 116 CDI. Şehir içi/şehir dışı/karma yakıt tüketimi: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 153–150 g/km [*]. Gerçek tüketim değerleri, araç ağırlığına ve seçilen donanımlara bağlıdır.

2

Hafif araç tescili (N1) olan Vito Panelvan ve Vito Mixto için opsiyon olarak sunulur, binek araç tescili (M1) ile birlikte Vito Mixto için standart.

3

Standart ve özel donanımlara ve www.mercedes-benz.de internet adresine bakınız.

4

Ekstra uzun araç uzunluğuna sahip Vito için geçerlidir.

5

Becker® MAP PILOT navigasyon sistemi sadece Audio 15 ile birlikte temin edilebilir.

Karoser.

Araç uzunluğu
Kompakt
Uzun
Ekstra uzun
Yükleme alanı
Yükleme alanı hacmi
Yükleme alanı uzunluğu
 Azami yükleme kapasitesi
3,97 m²
5,5 m3
2.586 mm
1.374 kg
4,38 m²
6,0 m3
2.831 mm
1.349 kg
4,76 m²
6,6 m3
3.061 mm
1.324 kg

Sürüşü tamamen emniyetlidir.

Vito'daki yüksek kaliteli emniyet donanımları arasında, örneğin standart donanım kapsamındaki rüzgar savrulma asistanı ve ATTENTION ASSIST konsantrasyon kaybı asistanı bulunmaktadır. Sürücü için standart donanım kapsamındaki hava yastığının yanı sıra, opsiyon olarak ön yolcu için hava yastığı ve ayrıca önde göğüs kafesi/kalça yan hava yastıkları ve pencere hava yastıkları temin edilebilir. İstek üzerine çarpışma önleme asistanı COLLISION PREVENTION ASSIST ve ayrıca şerit takip ve kör nokta asistanı emniyete katkı sağlar.

Vito Panelvan, COLLISION PREVENTION ASSIST (çarpışma önleme asistanı)

COLLISION PREVENTION ASSIST (çarpışma önleme asistanı)

Vito Panelvan, şerit takip asistanı

Şerit takip asistanı

Vito Panelvan, kör nokta asistanı

Kör nokta asistanı

Vito Panelvan, LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

Vito Panelvan, ATTENTION ASSIST (dikkat asistanı)

ATTENTION ASSIST (dikkat asistanı)

Vito Panelvan, rüzgar savrulma asistanı

Rüzgar savrulma asistanı

Görevleri kadar çok yönlü.

Herkes gideceği yere ulaşır. Sizin iddianız ise daha ileriye gitmek. Bu nedenle Vito için sınıfının ilk hafif ticari aracı olarak 3 tahrik türü sunulmuştur: Ön tekerleklerden, arka tekerleklerden ve tüm tekerleklerden tahrik. Planınız ne olursa olsun, nerede olursanız olun: Çalışma profilinize ve istediğiniz sürüş tutumuna uyan tahrike sahip aracınızı seçin.

Opsiyon olarak sunulan 7 ileri otomatik şanzıman 7G-TRONIC PLUS1 sürüş konforunu yüksek, tüketimi ise düşük tutar. Standart 6 ileri manuel şanzıman da çeviklik ve verimlilik dengesi ile büyüler. Hangi tahrik türünü seçerseniz seçin: Standart elektromekanik servo direksiyon, konforlu yürüyen aksam uyarlaması ve bağımsız süspansiyon sayesinde Vito'daki verimliliği, çalışma kültürünü ve sürüş konforunu binek araç seviyesinde deneyimlersiniz.

1

Arka tekerleklerden ve ön tekerleklerden tahrik için temin edilebilir.

[*] Yeni otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonları hakkında ayrıntılı bilgiler tüm satış noktalarından ve DAT Deutschen Automobil Treuhand GmbH'dan (www.dat.de) ücretsiz olarak temin edilebilen "Yeni otomobillerin yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve akım tüketimi ile ilgili kılavuz"dan öğrenilebilir.