Sprinter Tourer | Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar

Kıbrıs'ta Turizmin Vazgeçilmezi : Sprinter Otobüs

Alan, konfor ve güvenlik Sprinterle güçlenin.

Yüzünü geleceğe dönmüş, verimli, güvenilir.

Taşımacılık işinizde doğru olanı bulmanızı sağlayacak kadar çok yönlü ve tüm dikkatleri üzerine çekecek kadar iyi görünümlü. Yeni Sprinter Tourer 3 araç uzunluğu, 2 tavan yüksekliği ve azami 3 koltuk sırası ile etkileyici bir çeşitlilik sunar. Sahip olduğu çok sayıdaki araç versiyonu ve donanım, hem giriş seviyesinde verimli araçlara hem de konfor tipi koltuk sıralarına sahip yüksek kaliteli donanımlarla donatılmış Tourer araçlara ulaşmanızı sağlar.

Yolcularınız ilk kez temin edilebilen konfor tipi koltuk sıralarıyla sırt dayanağının eğimini ve konfor tipi baş desteği pozisyonunu bireysel olarak ayarlayabilir; gerçek bir konfor avantajı. Sürücüler akıllı kumanda ve gösterge konseptinden ve ayrıca multimedya ve asistan sistemi seçenekleri gibi araç kullanımına bireysel olarak uyarlanabilen modüler muhafaza konseptinden faydalanabilir.

Böylelikle Sprinter, yeniliğin gücü ve 20 yıllık tecrübe sayesinde yüzünü geleceğe dönmüş, verimli ve güvenilir mobilite çözümü olarak şirketinizi ileri taşıyan yeni bir kilometre taşı haline gelir.

Öne çıkan özellikler.

  1. Ürün konsepti
  2. Bağlantı
  3. Sektör çözümleri
  4. Güvenlik
  5. Verimlilik
Her şeyiyle etkileyici.

Yeni Sprinter Tourer görsel olarak da öne çıkan bir araçtır: Tasarımı, modern Sensual Purity Mercedes-Benz tasarım konseptinin izlerini takip eder. Yeniden tasarlanan sürücü bölmesi de yüksek kaliteli tasarımı ve kusursuz işlevselliği ile hayran bırakır. Örneğin akıllı ve modüler raf konsepti ve KEYLESS-START fonksiyonu ile.

İsteğe bağlı yüksek performanslı klima rahat bir ortam sıcaklığı ile yolcuları şımartır. Tam kaplamalı yolcu bölümünde ise isteğe bağlı olarak her koltuk sırası için USB şarj fonksiyonu akıllı telefon yuvası temin edilebilir.

Sprinter Tourer aracınızı kullanım profiline ve istediğiniz sürüş tutumuna göre ön tekerleklerden, arka tekerleklerden veya tüm tekerleklerden tahrik1 ile sipariş edebilirsiniz. Vites değişimi manuel olarak 6 ileri manuel şanzıman2 veya otomatik olarak 7G-TRONIC PLUS üzerinden gerçekleştirilir.  

Mobilite 4.0'ınız.

İşinizi mümkün olduğunca verimli ve rahat bir hale getirmek açısından Sprinter için istek üzerine farklı radyolar, multimedya sistemleri veya bağlantı çözümleri temin edilebilir. Teklif, ihtiyaca göre akıllı telefon tutucusu ve Bluetooth® ara birimli ve serbest konuşma fonksiyonlu radyodan yüksek çözünürlüklü dokunmatik erkana, 3 boyutlu harita görünümlü hızlı sabit disk navigasyonuna ve akıllı telefon entegrasyonuna sahip multimedya sistemine kadar uzanır3. Kullanım ise olması gerektiği gibidir: basit. Multimedya sistemlerine örneğin yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran veya multifonksiyonel direksiyondaki dokunmatik kontrol düğmeleri üzerinden kumanda edilebilir. Tüm kumanda ve gösterge elemanları kolay erişilebilir ve okunabilirdir.
Dijital çözümler artık modern iş dünyasına dahil olduğu için Sprinter, aracın her zaman internet bağlantısına sahip olmasını sağlamak için teknik temeli oluşturan entegre bir iletişim modülü ile donatılmıştır. Bu, mevcut ve gelecekteki Mercedes PRO hizmetlerinin kullanımını mümkün kılar. Avantajları ise öngörülü bir bakım yönetimi sayesinde düşük bekleme sürelerinden kağıt işlerini gereksiz kılan dijital seyir defterine kadar uzanır.

Tam olarak kullanıma uyarlanmış.

Sprinter Tourer birçok şeyi mümkün kılar: 3 araç uzunluğu, 2 tavan yüksekliği ve azami olarak 3 koltuk sırası etkileyici bir versiyon çeşitliliğinin temelini oluşturur. Böylelikle hem örneğin şantiye çalışmaları için oldukça dayanıklı araçlar hem de lüks donanımlı VIP servisler yapılandırabilirsiniz; göreviniz neyi gerektiriyorsa onu yapın. Birinci sınıf yolcu konforu için tüm ikili ve üçlü koltuk sıraları, ayarlanabilir sırt dayanakları ve konfor baş desteğine sahip konfor tipi koltuk sıraları olarak temin edilebilir. Bu sayede 8 yolcu ve sürücü kendini Sprinter Tourer'da rahat hisseder.

Gereken durumlarda bagaj, materyal veya aletler için ilave olarak yük kapasitesi 3.500 kg'a kadar genişletilebilir. Sprinter Tourer, aralarında özel filo ve şasi çözümlerinin de bulunduğu 600'den fazla özel donanım ile tam ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

Emniyet donanımlarında örnek niteliğindeki seviye.

Sprinter tamamen güvenlik temelinde tasarlanmıştır. Konstrüksüyonu ve materyal bileşimi sayesinde oldukça stabil olan iskelet yapısı bunun için gereken dayanıklı temeli oluşturur.
Buna bir de çok sayıda asistan sistemi eklenir. Çünkü en tecrübeli sürücü bile desteğin gerekli ve yardımcı olabileceği durumlara düşer. Teklif, standart yan rüzgar asistanından aktif fren asistanı ve şerit takip asistanına kadar uzanır; aktif fren asistanı ve şerit takip asistanı 3.500 kg'dan fazla müsaade edilen toplam ağırlığa sahip olan araçlar için standart olarak temin edilir. Dikiz ayna göstergeli geri sürüş kamerasından 360° kamerasına kadar uzanan 3 kamera çözümü isteğe bağlı olarak sürücü konumundan görüşü iyileştirir. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen yüksek performanslı LED farlar otoyolu karanlıkta geniş ve net bir şekilde aydınlatır.
İhtiyaç olduğunda standart hava yastığı bir çarpışma durumunda sürücüyü korumaya yardımcı olur. İstek üzerine sürücü ve ön yolcu için ilaveten 5 hava yastığı temin edilebilir.

Her açıdan verimli.

Sprinter ile seçiminizi, verimliliğini 20 yılı aşkın bir süredir etkileyici bir şekilde kanıtlamış olan bir araçtan yana yapmış olursunuz. Yeni Sprinter Tourer, kanıtlanmış kalitesi ve güvenilirliği ile başarı hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. Bu sayede en baştan itibaren aracın verimliliğinden faydalanırsınız: birçok konfigürasyon olanağı sayesinde gerçekten ihtiyaç duyduğunuz şeyleri sipariş edersiniz.

İyi olanı daha da iyi hale getirmeyi sevdiğimiz için dizel motorlarımızı tüketim açısından daha da optimize ettik ve cömert alan seçeneğini daha kullanılabilir bir hale getirdik. Sprinter Tourer tasarruflu bir yakıt tüketimini ve akıllı işlevselliği tamamen verimli bir mobilite çözümü altında birleştirir.

1

Tüm tekerleklerden tahrikli versiyonun 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

2

Standart 6 ileri manuel şanzımanın, V6 silindirli dizel motor OM642 ile bağlantılı olarak 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

3

Akıllı telefon entegrasyonunun 2018 yılının 4. çeyreğinden itibaren sunulması beklenmektedir.

Birçok trafik durumunda yardımcı.

Otoyolda uzun yolculuklar, çok şeritli yollarda şerit değişimleri veya rampalarda manevralar... Asistan sistemlerinin sürücüyü destekleyebildiği birçok durum vardır. Sprinter, araç kullanımına göre ihtiyacınıza uygun bir şekilde bu sistemlerle donatılabilir. Tüm asistan sistemlerinin ortak yanı: hepsi son teknoloji ürünüdür. Örneğin kendi başına öndeki araca olan önceden ayarlanmış takip mesafesini koruyabilen ve böylelikle uzun yolculukları daha rahat bir hale getiren aktif mesafe ayar asistanı DISTRONIC. Veya park asistanı ve Drive Away Assist'e sahip olan ve çepeçevre görüş ile park ve manevra işlemlerinde değerli bir destek sunan 360° kameralı park paketi.

Sprinter Tourer, aktif fren asistanı

Aktif fren asistanı

Sprinter Tourer, 360° kameralı park paketi

360° kameralı park paketi

Sprinter Tourer, aktif mesafe ayar asistanı DISTRONIC

Aktif mesafe ayar asistanı DISTRONIC

Sprinter Tourer, dikiz aynası göstergeli geri görüş kamerası

Dikiz aynası göstergeli geri görüş kamerası

Sprinter Tourer, kör nokta asistanı

Rear Cross Traffic Alert'e sahip kör nokta asistanı

Sprinter Tourer, aktif şerit takip asistanı

Aktif şerit takip asistanı

Ön tasarıma ilişkin özel donanımlarda öne çıkan özellikler.

Sprinter Tourer, krom kaplamalı ön ızgara

Krom kaplamalı ön ızgara

Sprinter Tourer, araç renginde ön ızgara çerçevesi

Araç renginde ön ızgara çerçevesi

Sprinter Tourer, boyalı tampon

Boyalı tampon

Sprinter Tourer, radyo montaj ön donanımı

Radyo montaj ön donanımı

Sprinter Tourer, navigasyon

Navigasyon

Sprinter Tourer, 10,25 inç dokunmatik ekranlı MBUX multimedya sistemi

10,25 inç dokunmatik ekranlı MBUX multimedya sistemi

Sprinter Tourer, dijital radyo (DAB)

Dijital radyo (DAB)