Hususi müşteriler için orijinal revizyonlu parçalar | Mercedes-Benz
Orijinal Revizyon

Eskinin yeni hali: Orijinal revizyonlu parçalar.

Orijinal revizyonlu parçalar.

Fiyat-performans anahtarı.

Neden fiyat ve kalite arasında bir seçim yapasınız ki? Ne de olsa kilometresi yüksek bir Mercedes'ten daima verimli sürüşler yapmasını ve orijinal kalmasını beklersiniz.

Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçaların altında tam da bu prensip saklıdır: Kendini kanıtlamış Mercedes-Benz kalitesinden taviz vermeden maliyeti düşüren parçalar. Her bir parça kaynakları koruyan verimli bir üretim süreciyle Mercedes-Benz kalite standartları uyarınca üretilir, kontrol edilir ve test edilir. Sonuç ise sürekli olarak geliştirilen geniş ve ucuz bir orijinal revizyonlu parçalar yelpazesidir.

Mercedes-Benz bayi ağımız ise bulunduğunuz yerde hızlı bir mevcudiyeti güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Bunun dışında Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçalar üretim aşamasında değerli ham maddelerden ve enerjiden tasarruf sağlar; fiyat avantajı olarak doğrudan müşterilerimize yansıttığımız bir maliyet tasarrufu.

Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçalar ile daha fazla verimlilik için 4 neden:

 • Ekonomik yedek parça maliyeti
 • Garanti edilen Mercedes-Benz kalitesi
 • Güvenilir mevcudiyet
 • Kaynakları koruyan üretim
   

Ürün portföyü.

A'dan Z'ye kadar.

Onarım parçalarına kısa sürede ulaşma imkanı hızlı bir şekilde tekrardan yola devam etmeniz açısından belirleyicidir. Bunu geniş Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçalar yelpazesi sağlar. Ve teklif sürekli olarak geliştirilmekte ve düzenlenmektedir; marş motoru, fren silindiri, alternatör ve turboşarj, silindir kapağı, püskürtme pompasından kısa motor ve komple motora kadar.

Mercedes-Benz müşterileri haklı olarak en yüksek kaliteyi, uyumluluğu ve uzun ömürlülüğü beklemektedir. Bu nedenle parçalarımızın endüstriyel üretimine tüm üretici bilgi birikimimizi katıyoruz. Aşınan parçalar genel olarak yeni parçalar ile değiştirilirken diğer bileşenler en katı Mercedes-Benz yöntemleri uyarınca ayrıntılı bir şekilde kontrol edilir.
Sonuç olarak her bir Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parça tüm Mercedes-Benz standartlarını karşılar ve teknolojik açıdan en güncel durumdadır.

Kendi kendinizi ikna edin! Mercedes-Benz orijinal revizyonlu parçalar ile ilgili olarak Mercedes-Benz bayinize danışın.

Ürün grupları:

 • Agregalar (motorlar ve şanzımanlar)
 • Mekanik bileşenler (örn. fren valfleri ve turboşarj)
 • Püskürtme sistemi ve egzoz tertibatı (örn. AGR valfı ve dizel püskürtme pompası)
 • Elektrikli ve elektronik bileşenler (örn. marş motoru ve alternatör)
 • Alternatif tahrikler (örn. elektrik motorları ve yüksek voltajlı akü)