Dijital araç dokümantasyonu
Dijital araç dokümantasyonu

Bir bakışta: Dijital araç dokümantasyonu.

Hafif ticari aracınız için dijital araç dokümantasyonu.

Araç kontrolü, kullanılabilirlik ve trafik emniyeti konusunda Mercedes-Benz hafif ticari aracınızla güvenilir bir şekilde yolda olmanıza yardımcı olur. Bunun için aracınızı ücretsiz kontrol için Mercedes-Benz sözleşmeli servisine getirmeniz ve teknik durumunu kontrol ettirmeniz yeterlidir.

Kontrol, zorunlu veya tavsiye edilen bakım ve onarım çalışmalarına hızlı bir genel bakış sunar. Kontrol sonrasında kontrolün sonucu fotoğraf veya video içeren bir e-posta ile gönderilir. Böylelikle tek bakışta hangi servis çalışmalarının gerekli olduğunu ve hangilerinin önerildiğini görürsünüz. Tavsiye edilen tüm onarımlar tahmini bir maliyetle belirtilir. Böylelikle bekleyen çalışmalar ile ilgili tam bir maliyet şeffaflığı sunulur.

Avantajlarınız: Bireysel onarım veya bakım teklifinizi kontrol ettikten sonra ilgili çalışmalara e-posta ile kolay ve hızlı bir şekilde onay verebilirsiniz. Tekrardan servise gelmenize gerek kalmaz. Mercedes-Benz hafif ticari aracınız mümkün olan en hızlı şekilde onarılır ve en kısa sürede tekrar kullanımınıza sunulur. Güncel durum her araç için dijital bir araç dokümantasyonu şeklinde kaydedilir.

Bir bakışta avantajlarınız:

  • Önemli görevler için daha fazla zaman
  • Maliyetlere genel bakış ile bireysel teklif
  • Onarım tavsiyesi için daha fazla şeffaflık ve anlayış
  • Onarım görevinin dijital olarak onaylanması seçeneği sayesinde rahat işlem
  • Mümkün olan en iyi araç kullanılabilirliği
  • Bakım çalışmalarının öngörülebilir bir şekilde planlanabilmesi