Konfor ve güven: Dijital servis raporu.
Dijital servis raporu

Konfor ve güven: Dijital servis raporu.

Dijital servis raporu.

Servis verileriniz elinizin altında.

Dijital servis raporu1 geleneksel bakım defterinin yerine geçer ve Mercedes-Benz yetkili servisinin gerçekleştirilen tüm servis çalışmalarını güvenilir ve doğru bir şekilde kayıt altına almasını sağlar.

Dijital servis raporu, hafif ticari aracın ömrü boyunca güvenilir bir şekilde merkezi Mercedes-Benz veri bankasında muhafaza edilir ve ihtiyaç durumunda sizin için komple bir servis geçmişi oluşturulabilir.

Kayıp durumunda daha fazla güvenlik

Dijital servis raporunuzun kaybolması durumunda hafif ticari aracınızın servis bilgilerine online olarak erişebilir ve size daima bilgi verebiliriz.

Yurt dışında veya yetkili servis değişikliğinde daha fazla konfor

Hafif ticari aracınızın servis bilgilerine yurt dışında da erişebiliriz. Böylelikle her yerde hızlı ve profesyonel yardım sunulabilir. Ayrıca dijital servis raporunuzun yurt dışı seyahatinden veya yetkili servis değişiminden sonra sorunsuz bir şekilde devam ettirileceğini garanti ederiz.

Sahteciliğe karşı güvenlik sayesinde daha fazla değer koruması

Dijital servis raporu kilometre durumunu ve gerçekleştirilen servis çalışmalarını sahteciliğe karşı güvenli bir şekilde kaydeder. Bu, Mercedes-Benz hafif ticari aracınızın tekrar satılması durumunda değerini yükseltebilir. Bir ikinci el araç alımında da alıcıya servis geçmişi bilgisi ile ilgili ek güvenlik sunar.

1

2012 Ekim tarihinden beri hafif ticari araçlar için temin edilebilir.