Lastik ve komple tekerlekler
Mercedes-Benz'den lastikler ve komple tekerlekler

Mercedes-Benz'den lastikler ve komple tekerlekler.

Hareket halinde kalın. Mercedes-Benz orijinal komple tekerlekler ile.

İkisi bir arada: Mercedes-Benz'den lastik ve tekerlek kombinasyonları.

Mercedes-Benz orijinal komple tekerlekler, Mercedes-Benz orijinal tekerlekler ve uyumlu lastiklerin kombinasyonundan oluşur. Hafif ticari aracınızın dinamizmine ve tahrikine göre hassas bir şekilde uyarlanmış komple tekerlekler ile yüksek ölçüde emniyet, güvenilirlik, uzun ömürlülük ve sürüş konforundan faydalanırsınız.

Zorlu çalışma hayatınıza odaklanın. Biz ise hafif ticari aracınızın uyumlu komple tekerlekler üzerinde ilerlemesini sağlarız.

Tek bakışta avantajlarınız:

  • Daha iyi yol tutuşu ve frenleme tutumu için asistan ve emniyet sistemlerinin hassas uyarlaması sayesinde daha fazla emniyet
  • Yol tutuşu ve yuvarlanma gürültülerinin olumlu yönde etkilenmesi için yüksek uyum sayesinde daha fazla sürüş konforu

Tamamen sorunsuz.

Sadece Mercedes-Benz orijinal komple tekerleklerimiz değil aynı zamanda uyumlu lastikler ve orijinal komple tekerlekler için güvenilir Mercedes-Benz servisimiz de sizi büyüleyecektir. İster profesyonel lastik değişimi olsun, isterse depolama; endişeye yer bırakmayan komple servisimizden faydalanın ve boş vaktinizin keyfini çıkarın.

Şu bağlantı altında aracınız için müsaade edilen lastik ve tekerlek kombinasyonları ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz: