Ticari müşteriler için orijinal parçalara genel bakış | Mercedes-Benz hafif ticari araçlar
Mercedes-Benz orijinal parçalara genel bakış

Mercedes-Benz orijinal parçalara genel bakış.

Mercedes-Benz orijinal parçalar. Başarınızın bir parçası.

Mercedes-Benz orijinal parçaları birinci sınıf kalite, test edilmiş emniyet ve yüksek güvenilirlik sunar.

Mercedes-Benz orijinal parçalar, araç üreticisi olarak tüm bilgi birikimimizden faydalanır: Mercedes-Benz araçları ve ilgili bileşenler için özel olarak üretilirler ve kapsamlı bir şekilde test edilirler. Çünkü her bir hafif ticari araç birbirine mükemmel uyarlanmış binlerce Mercedes-Benz orijinal parçasından oluşur. Böylelikle araç içinde ideal bir bileşen etkileşimi elde edilebilir.

Gerçek sürüşlerdeki kapsamlı testlerde bu orijinal parçalar, olağanüstü koşullarda bile güvenilirliği ve kaliteyi ortaya koymakla yükümlüdür. Sadece katı Mercedes-Benz talimatları yerine getirildiği takdirde satış onayı verilir.

Mercedes-Benz orijinal parçalar, sürüş özellikleri, konfor ve aracınızın değerinin korunması açısından ilk seçenektir; ideal işlevsellik, uzun ömürlülük ve yük haddi sunarlar.

Tek bakışta avantajlarınız:

  • Mercedes-Benz araçları için ihtiyaca uygun mükemmel uyum
  • İdeal güvenlik için kapsamlı bir şekilde test edilmiş Mercedes-Benz orijinal parçalar
  • Azami araç kullanılabilirliği için yüksek güvenilirlik ve uzun ömürlülük
  • İdeal aşınma koruması için dayanıklı malzemeler
  • Uzun bekleme sürelerinin önlenmesi için hızlı, uzman ve standartlaştırılmış montaj
  • Verimlilik ve araçların değerinin uzun süreli korunması

Mercedes-Benz orijinal fren: Kısa frenleme mesafeleri. Uzun çalışma ömrü.

Acil durumlarda hızlı bir şekilde durmak önemlidir: Mercedes-Benz orijinal fren sistemleri birbirine ve aracınızdaki ABS veya ESP gibi emniyet sistemlerine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Aracınız için özel geliştirilmiştir. Bu, aşırı yüklenmelerde bile kısa sürede tekrar kalkış yapmanızı sağlayan güçlü fren gücü ve kısa frenleme mesafesi sunar. Ayrıca yüksek kaliteli malzemeler düşük aşınma ve korozyon önlemi sağlar. Düşük maliyetler ve daha yüksek emniyet ile kazançlı çıkacaksınız.

Film: Mercedes-Benz orijinal hava filtrelerinin avantajları ile ilgili her şey.

Mercedes-Benz orijinal hava filtreleri: Temiz motor gücü için temiz hava.

Temiz hava, motorunuzun son derece verimli ve tasarruflu çalışmasını sağlar: Mercedes-Benz orijinal hava filtreleri güçlü filtre performansını yüksek hava geçirgenliği ile birleştirir. Bu anlamda kir ve tozun yanma odasına girmesinin imkanı yoktur. Ve motorunuz güçlü performans ve düşük yakıt tüketimi ile büyüler. Ayrıca hava filtresinin yüksek hacim kapasitesi düzenli bakım aralıklarına uyulmasını sağlar. Bu hem cebinizi hem de çevreyi korur.  

Mercedes-Benz orijinal yağ filtreleri: Motorunuzun bekçisi.

Mercedes-Benz orijinal yağ filtreleri büyük filtreleme kapasitesi ile kirlerin yağ devridaim hattından güvenli bir şekilde filtrelenmesini sağlar. Böylece hafif ticari aracınızın püskürtme sistemi ve motorundaki dolaylı hasarlar önlenmiş olur. Yüksek kalite ise filtrenin uzun ömürlü olmasını sağlar. Böylelikle motor, her zaman düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkan performans sunar.

Film: Mercedes-Benz orijinal tamponların avantajları ile ilgili her şey.

Mercedes-Benz orijinal tamponlar: Azami koruma için ideal uyum.

Bir kaza yaptığınızı anında unutun: Mercedes-Benz orijinal tamponlar ideal uyum ile büyüler. Ayrıca Mercedes-Benz orijinal amortisör, bir önden çarpma durumunda hafif ticari aracınızın belirleyici bir parçasıdır ve motor, sürücü ve yayaları korur. Öndeki Mercedes-Benz orijinal tampon azami emniyet, aerodinamik ve verimliliğe göre tamamen uyarlanmıştır ve özellikle de ön kısımdaki yapı parçalarını koruyacak şekilde geliştirilmiştir.

Mercedes-Benz orijinal amortisörler: Kötü yollarda bile güvenli sürüş konforu.

Kötü yollarda bile en iyi konfor ve emniyetin keyfini çıkartın: Mercedes-Benz orijinal amortisörler dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme sayesinde ciddi çarpmalarda koruma sağlayabilir ve çarpma etkilerini yumuşatabilir. Böylelikle uzun çalışma ömründen faydalanırsınız ve şeritte kalırsınız. Ayrıca amortisörler mükemmel bir şekilde uyarlandığından olası ilave lastik ve yürüyen aksam maliyetlerinden kaçınabilirsiniz. Tıpkı aracınızdaki emniyet sistemlerinin pürüzsüz işbirliği gibi.