Filo çözümleri I Mercedes-Benz
Mercedes-Benz filo müşterileri

Mercedes-Benz filo müşterileri.

İhtiyaçlarınız ile son derece uyumlu: Mercedes-Benz modelleri ve performans bileşenleri.

Hangi ticari hedeflere sahip olursanız olun, Mercedes-Benz hafif ticari araçları sizi bu hedeflere taşır. Ayrıca filonuzun boyutuna ve görev alanına göre bireysel çözümlerle başarıya giden yolda size destek oluruz.

Ürünler.

Her gün mükemmel bir iş çıkarma çabanız bizim motivasyonumuzdur. İşinizin başarılı bir şekilde yürümesi için güçlü ortaklara ihtiyacınız vardır: İster çevik şehir içi kamyoneti Citan olsun, isterse profesyonel çok yönlü Vito, işlevsel ve arazi kullanımına uygun X-Class, şık ve rahat V-Serisi veya çok yönlü klasik Sprinter; bir Mercedes-Benz ile yanınızda her zaman kullanıma hazır durumda olan ve güvenebildiğiniz bir araç olur. Tamamen işinize yoğunlaşabilmeniz için.

Servis ve mobilite.

Mercedes-Benz filonuzun kapsamlı danışmanlık hizmetinin keyfini taleplerinize göre çıkartırsınız. Buna onarım durumu için yan yardımlar, arıza durumunda hızlı yardım, Mercedes-Benz kalitesinde bakım dahildir. Uzmanlarımız serviste ve her nerede ihtiyacınız olursa olsun yanınızdadır.

 

Ortaklık.

Sadece Almanya'da yaklaşık 1.200 satış ve servis merkezine sahip Avrupa'nın en yoğun satış ağı ile her zaman sizin ve filonuzun yanındayız. Bize nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun.