Citan Mixto | Teknik Değerler | Mercedes-Benz
Motor OM607

Kaputun altındakiler: Citan Mixto'nun teknik değerleri, boyutları ve ağırlıkları.

Boyutlar ve ağırlıklar.

Araç uzunluğu
Müsaade edilen toplam ağırlık [zGG]

Sürüş dinamiği ve verimlilik. Sürdürülebilir sürüş keyfi için.

Tüketimde güçlü ve verimli.

Citan Mixto'nun motor versiyonu teklifi, 2 güç versiyonuna sahip 4 silindirli dizel motordan oluşur. 2 motor versiyonu, güçlü tork akışı ile ön plana çıkar ve tüketimi azaltan BlueEFFICIENCY teknolojisi ile donatılmıştır.

Motorlar ve tüketim değerleri.

Araç tipi
112

* Belirtilen değerler yasal olarak şart koşulan ölçme teknikleri ile elde edilmiştir. 2017/1152 sayılı uygulama direktifinin (AB) 2. maddesinin 2 numaralı hükmüne göre "ölçülen NEFZ- CO2 değerleri" söz konusudur. Yakıt tüketimi değerleri bu değerler temelinde hesaplanmıştır. Belirleyici test yöntemlerinde yapılan yasal düzenlemeler sebebiyle aracın trafik tescili ve duruma göre motorlu araç vergisi için gerekli olan uygunluk belgesinde daha yüksek değerler yazılmış olabilir. Bilgiler münferit bir araç için olmayıp bir teklifin parçasını oluşturmaz; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amaçlıdır.

Yeni otomobillerin resmi yakıt tüketimi ve resmi spesifik CO2 emisyonları hakkında ayrıntılı bilgiler tüm satış noktalarından ve DAT Deutschen Automobil Treuhand GmbH'dan (www.dat.de) ücretsiz olarak temin edilebilen "Yeni otomobillerin yakıt tüketimi, CO2 emisyonları ve akım tüketimi ile ilgili kılavuz"dan öğrenilebilir.