"Grow Up." – Yeni bir neslin tarihi.

Mercedes-Benz, "Grow Up." ile pazarlama iletişiminde yeni yollara giriyor. Kompakt araç ailesinin beş modeli için marka tarihinin en kapsamlı içeriği oluşturuldu.

"Grow Up." – Yeni bir neslin tarihi.

Mercedes-Benz, "Grow Up." ile pazarlama iletişiminde yeni yollara giriyor. Kompakt araç ailesinin beş modeli için marka tarihinin en kapsamlı içeriği oluşturuldu.

Büyüme ve varlıklı yaşam tarzı arasında.

Büyüme ve varlıklı yaşam tarzı arasında.

Bu yılın sonuna kadar 100'den fazla hareketli görüntü sekansı ve 90'dan fazla yaşam tarzı ve ürün resmi ile yeni bir neslin hikayesi anlatılacaktır.

Baba ve oğul, bir B-Serisi Sports Tourer'in önünde duruyor.
Etrafı üç genç insan ile sarılmış GLA'nın ön ve yandan görünümü.
Genç bir kadın, GLA'nın arka koltuk sırasında oturuyor.

Kampanyanın odak noktasında, havalı büyüme süreci ve varlıklı yaşam tarzı arasındaki yüksek gerilimli alanda yeni kompakt aracın hayata bakış açısını canlandıran insanlar bulunuyor. Oyunculardan biri ise Amerikan rapçi A$AP Rocky'dir. Kampanya, 2017 Mart ayının başında başlayacaktır. İlgili kişiler internette www.mercedes-benz.com/growup sayfasında sadece detaylı ürün bilgilerini değil, aynı zamanda "WhiteArt Edition" özel modelinin entegrasyonu gibi pazarların içerikle ilgili esnek gelişimlerini de bulabilir.

Daha fazla modernlik, ilerleme ve dinamizm.

Daha fazla modernlik, ilerleme ve dinamizm.

"Grow up." sadece büyük bir yapı serisi kampanyası değildir. Mercedes-Benz binek araçları pazarlama başkan yardımcısı Dr. Jens Thiemer, kampanyanın amacı ile ilgili olarak, genel Mercedes-Benz markası varoluşunda tüm marka için daha fazla modernlik, ilerleme ve dinamizm yönünde bir başka atılım anlamına geldiğini söylüyor. "Grow up." ile Mercedes-Benz'in geleneksel değerlerini ve değerlendirmelerini yeniden yorumluyor, bu yorumu ve uygunluğu X ve Y nesillerinde gösteriyoruz. Bu doğrultuda'Grow up.' kampanyasında ajansımız Antoni ile birlikte, nihai dijital yaklaşımı ve içerik mekaniği ile reklam algısı yaratmayan, alışılmışın dışında bir kampanya ortaya koyuyoruz."

Genç ve kendine güvenen bir nesil.

Genç ve kendine güvenen bir nesil.

Kampanyanın oda noktasında, www.mercedes-benz.com/growup kampanya sitesi altında kompakt araç ailesinin beş modelini temsil eden beş film bulunuyor. Bu beş film, genç insanlardan ve tüm sevinç ve üzüntüleriyle birlikte modern büyümeden bahsediyor. Örneğin bir tartışma ve aylar süren sessizlik sürecinden sonra gerçek dostluğun zor zamanların üstesinden gelen değerli bir nimet olduğunu fark eden iki kız arkadaştan bahsediyor.

İki genç kadın bir A-Serisi Sedan'ın tavanında oturuyor.

Prodüksiyonunu ödüllü İsveçli yapımcı Gustav Johansson'un üstlendiği filmler, genç ve otantik görünümde olan sahneler gösteriyor. Yapay ışık, sahte pozlar yok ve araçlar çok doğal bir şekilde dahil ediliyor. Böylelikle kampanya şaşırtıyor ve genç ve kendine güvenen "Grown ups" (yetişkinler) neslini hayran bırakan Mercedes-Benz dünyasını anlatıyor.

Modern lüksün yeni yüzleri.

Modern lüksün yeni yüzleri.

ABD'li rapçi A$AP Rocky bu yaşam tarzını yeni genç yetişkinler nesli için örnek olarak temsil ediyor. CLA Coupé ile ilgili filmde sanatçının şarkıcı olarak şimdiye kadar duyulmayan yükselişi ve Harlem'den gelen moda ikonu olarak dünya sahnelerine çıkışı anlatılıyor. "Hayatımda her zaman başarısızlıklar oldu. Önemli olan pes etmemek ve her zaman yeniden ayağa kalmak", diyor A$AP Rocky.

A$AP Rocky ve genç bir kadın, CLA Coupé'nin arka koltuk sırasında oturuyor.

"Başarılı olana kadar hayatını hep yeniden tasarlaman lazım."

Hayat felsefesi ile ilgili A$AP Rocky.

Filmlerin diğer karakterleri şu şekildedir: oyuncu Lucy Walters, oyuncu ve yapımcı Julia Morrison, oyuncu ve yönetmen Anna Zahn, "House of Cards" dizisinden tanınan oyuncu John Rue ve fotoğrafçı Alice Moitié. 25 yaşındaki Fransız fotoğrafçı, görüntü motiflerinden sorumludur. Yeni bir Vintage estetiği türüne duyduğu aşk ile kampanyanın mesajına uyum sağlıyor. Kampanya, beş hikayenin "en iyi" sahneleriyle merak uyandıran bir TV fragmanı ile Mart ayının başında başlayacaktır.

Baba ve oğul kumsalda sohbet ediyor.
Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Tekrar göster