Driving Performance Dünyası.

Tek tutum. Sizin tercihiniz.

Karma yakıt tüketimi: 17 - 6,9 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 397 - 162 g/km | Emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalin, hız ve hassasiyet: AMG Driving Academy'de günlük sıradan işler! Yeni etkinlik programı, her şeyi ortaya koyarak performans tutkunlarını tamamen hayran bırakır. Seçili mekanlardaki büyüleyici araçlarla yapılan çeşitli eğitimlerin ve yaşam tarzı etkinliklerinin keyfine varın.

AMG Driving Academy


AMG Driving Academy.

Adrenalin, hız ve hassasiyet: AMG Driving Academy'de günlük sıradan işler! Yeni etkinlik programı, her şeyi ortaya koyarak performans tutkunlarını tamamen hayran bırakır. Seçili mekanlardaki büyüleyici araçlarla yapılan çeşitli eğitimlerin ve yaşam tarzı etkinliklerinin keyfine varın.

Resimde, Mercedes-AMG GT S aracına koşan bir sürücü gösterilmektedir.
Resimde, AMG Driving Academy'nin dokuz katılımcısı gösterilmektedir.
Resimde, "AMG Winter Sporting" etkinlik programının bir izlenimi gösterilmektedir.
Resimde, aracın içindeki AMG Driving Academy katılımcıları gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster

AMG Driving Academy, size bir seyahatten veya programdan daha fazlasını sunar: Performans tutkunuzu ortaya koyabileceğiniz ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz kafa dengi bir topluluğun, dünyanın en hızlı ailesinin bir üyesi olursunuz.

Performans araçlarımızda olduğu gibi etkinliklerde de tüm katılımcıların güvenliğine en büyük değeri vererek iklime zararı olmayan sürüş etkinliklerimizle bir sonraki nesillerin güvenliğini koruyoruz.

Mercedes-AMG GT S: karma yakıt tüketimi: 9,6 - 9,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 224 g/km - 219 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

AMG Private Lounge.

Resimde, AMG Private Lounge'a ait olma duygusunun ilk izlenimi gösterilmektedir.

AMG Private Lounge.

AMG Private Lounge'a üye olun; Mercedes-AMG'nin el sanatları hassasiyetini ve üst düzey performansını takdir eden AMG araç sürücüleri için Online-Community'miz (çevrimiçi topluluk).

Üyeler içeriden alınan bilgiler, haberler ve cazip tekliflerden faydalanır. Sizinle aynı düşünen AMG tutkunlarıyla iletişime geçin ve AMG markasını AMG topluluğu içinde yaşayın.

Customer Racing.

Resimde, yarış pistinde bulunan Mercedes-AMG GT4 gösterilmektedir.
Resimde, AMG Customer Racing programının araçta oturan bir katılımcısı gösterilmektedir.

Customer Racing.

Formula 1 ve DTM'nin yanı sıra üçüncü bir branş olan dünya çapındaki Customer-Racing programı, Mercedes-AMG Motorsport'un büyük yarış pisti başarılarına kararlı bir şekilde katkı sağlıyor.

Tıpkı araçlar gibi sürekli geliştirilen kapsamlı bir müşteri sporları programı. Ana motif ise teknik, bilgi birikimi ve iş gücü ile olası en büyük başarıya ulaşmaya odaklanan ekibin hızlı ve profesyonel desteğidir.

Fabrika turu


Affalterbach'daki fabrikamızda

fabrika turu.

Fabrika turu


Affalterbach'daki fabrikamızda

fabrika turu.

 • Genel bakış

  Resimde, Affalterbach'daki Mercedes-AMG Studio gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG Performance Studio'nun bir izlenimi gösterilmektedir.

  AMG'nin eşsiz ruhunu, Affalterbach'da bulunan ana merkezimizdeki fabrika turundan başka hiçbir yerde bu kadar yoğun deneyimleyemezsiniz. Yetkili tur rehberleri size şirketimizin kalbini gösterirken Mercedes-AMG büyüsünü yakından hissetmenizi sağlıyor.

  Fabrika turu kapsamında aşağıdaki alanları görebilirsiniz:

  • Müşteri merkezi: Burada size güncel araçları gösteriyoruz ve Mercedes-AMG'nin nelerden oluştuğunu açıklıyoruz.
  • AMG Performance Studio: Araç kişiselleştirme manufakturumuzda otomobil hayallerinin nasıl şekil aldığını keşfedin.
  • Motor manufakturu: Teknisyenlerimize, "One Man - One Engine" ilkesine göre üretilen bir AMG V8 motorunun montajında eşlik edin.

  Mercedes-AMG GT S karma yakıt tüketimi: 9,6-9,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 224-219 g/km.19<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>
  Mercedes-AMG A 45: karma yakıt tüketimi: 7,3 – 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Bilgiler

  Resimde, Mercedes-AMG motor manufakturunun bir izlenimi gösterilmektedir.

  Hizmet bilgileri:

  • Bireysel turlarımıza Pazartesi-Cuma günleri saat 8 ila 16 arasında katılabilirsiniz.
  • Tur için bir buçuk ila iki saat ayırmanız yeterlidir.

  Bayinizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.