Driving Performance Dünyası.

Tek tutum. Sizin tercihiniz.

Karma yakıt tüketimi: 17 - 6,9 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 397 - 162 g/km | Emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

Felsefe


Felsefe.

AMG dünyasına hoş geldiniz.

Performans tutkunlarının hayalleri. Mercedes-AMG'de yaptığımız her iş, işte tam da bununla ilgilidir. Bu hayalleri gerçekleştirmek bizim görevimiz, hayallerin ötesine geçmek ise bizim idealimizdir. Bu nedenle her zaman bir adım daha öteye gitmeye hazırız.

Felsefe


Felsefe.

AMG dünyasına hoş geldiniz.

Performans tutkunlarının hayalleri. Mercedes-AMG'de yaptığımız her iş, işte tam da bununla ilgilidir. Bu hayalleri gerçekleştirmek bizim görevimiz, hayallerin ötesine geçmek ise bizim idealimizdir. Bu nedenle her zaman bir adım daha öteye gitmeye hazırız.

 • Karakter

  Teknolojiden de öte AMG'yi oluşturan bir şey vardır: karakter.

  Resimde, iki karakteristik AMG Performance aracı son sürat giderken gösterilmektedir.

  Teknolojiden de öte AMG'yi oluşturan bir şey vardır: karakter.

  Yüksek performanslar tesadüf değildir; mühendislik sanatının, çok özel bir tutum olan AMG ruhuyla karşılaştığı yerlerde ortaya çıkar. Yeni hedeflere ulaşmak için sınırları her zaman tekrardan zorlamamız gerektiğine inanıyoruz. Hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmiyoruz. Çünkü sınırları insanlar yaratır ve onları aşabilecek olanlar da insanlardır. Bu bakış açısı ile motor sporları ve yol için Performance otomobillerini yaratıyoruz. Ve bunu "Driving Performance" olarak adlandırıyoruz.

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 259 g/km | emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Driving Performance

  AMG'yi, AMG yapan şeyler.

  Resimde, sarı renkli bir AMG GT kuş bakışı perspektiften gösterilmektedir.
  Resimde, sarı renkli bir AMG GT alt perspektiften gösterilmektedir.

  AMG'yi, AMG yapan şeyler.

  Yeni hedeflere ulaşmak için sınırları her zaman tekrardan zorlama görevimiz, genel geliştirme yaklaşımımızda da fark edilmektedir:

  İşimiz, yeni bir Mercedes-Benz modelinin araç mimarisi planlamasından itibaren başlar. Böylece en ileri iddialar için temeli oluşturuyoruz. Performance araçları pazarında eşsiz: Her Mercedes-AMG, Affalterbach'da bütünsel olarak geliştirilir ve tasarlanır. Tüm bileşenlerin mükemmel uyumu ve etkileşimi, aracın yalnızca yolda değil yarış pistinde de sürüş keyfi vermesini sağlar.

  Resimde, sanal bir teknik odada bulanan çeşitli araç bileşenleri gösterilmektedir.

  Aracın üstün teknolojileri, hedef grubun karakterini yansıtan yoğun bir sürüş deneyimini mümkün kılmaktadır. 1.500 çalışanımızdan 800'ünden fazlası sadece geliştirme bölümüyle ilgilenmektedir. Sıra dışı performansımızı mümkün kılan temel yetkinliklere sahibiz ve bu yetkinliklerin verdiği güçle çok özel bir DNA'ya sahip araçlar üretmekteyiz: AMG DNA'sı.

  Mercedes-AMG GT R karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km | karma CO2 emisyonları: 259 g/km | emisyon verileri<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Tahrik

  Resimde, 2 litrelik 4 silindirli bir AMG Performance motorunun yakından görünümü gösterilmektedir.

  "Güç sadece bir başlangıçtır. Bu gücü yollara taşımak ise sanattır."

  Christian Enderle, Motor ve Aktarma Organları Geliştirme Müdürü

  AMG tahrikinin kalbi motorudur. Tüm tahrik aksamının; debriyaj, şanzıman, tahrik mili ve diferansiyelin hassas etkileşimi, motorun gücünü yollara taşır. Bir Mercedes-AMG ile hızlanmayı ani, güçlü ve etkileyici bir şekilde kendi vücudunuzda hissedebilirsiniz. Bunu eşsiz AMG Performance tahrik aksamı sağlar. Yüksek performans ve azami verimlilik ile birlikte dinamik tepki tutumunu ve üstün çevikliği temsil eder.

 • Dinamik sürüş

  Yollarda normal sürüş yapabilir veya performans sergileyebilirsiniz.

  Resimde, Mercedes-AMG Performance araçlarının sürüş dinamiği örnek olarak gösterilmektedir.

  Yollarda normal sürüş yapabilir veya performans sergileyebilirsiniz.

  Yollar genel olarak insanları A noktasından B noktasına götürür. Ancak performans tutkunları için yollar daha fazlasını ifade eder. Her viraj sizi davet eder.

  Aktif ve bilinçli bir şekilde sürüş yaparsınız. Aracınızın gücünü asfalta yansıtmayı ve aynı zamanda hassas bir şekilde kullanmayı seversiniz. Sürüş dinamiği sizin için kendinizi ifade etme biçimidir.

  Tutkunuzu serbest bırakın, gücünüze hakim olun: Bu ilke temelinde Mercedes-AMG, gücü sürüş dinamiğine dönüştürür. Bunun için tüm yürüyen aksam sistemleri birbiriyle mükemmel bir uyuma sahiptir.

  Resimde, bir Mercedes-AMG CLA Shooting Brake'in iç mekanı gösterilmektedir.

  Bu esnada örneğin, bizim tarafımızdan geliştirilen AMG Performance 4MATIC ve 4MATIC+ dört tekerlekten çekiş sistemi, akıllı AMG RIDE CONTROL sportif yürüyen aksam, ayarlanabilir hıza duyarlı spor direksiyon, AMG yüksek performans fren tertibatı ve optimize edilmiş aerodinamik gibi yenilikçi AMG teknolojileri, dinamizm ve kontrol arasındaki dengeyi sağlar.

  AMG teknolojilerinin geniş yelpazesi yalnızca bir hedefe odaklanır: sizin bize değil de her viraja hakim olmanızı sağlayan hisse.

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Shooting Brake: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

 • Ses

  Resimde, üç adet AMG araç motorunun yandan kesiti gösterilmektedir.
  Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
  Tekrar göster

  "Diyaframınız, kulak zarınıza dönüşür. Sesi bütün vücudunuzda hissedersiniz."

  Ralph Illenberger, Ses Geliştirme Müdürü

  Adrenalini duyabilir misiniz? Cevabımız, evet! Mercedes-AMG sürenler için Mercedes-AMG, sessiz olmak dışında her şeyi temsil ediyor. Bunu, motoru çalıştırdığınızda net bir şekilde anlarsınız. Egzoz tertibatının güçlü ve dolgun gürlemesi, her Mercedes-AMG'nin eşsiz özelliklerinden biridir ve aynı zamanda her modele tamamen kendine ait ve özgün ses tınısını verir.

  Seçilen sürüş programlarına incelikli bir şekilde uyarlanmış ses deneyimi, sürüş sırasında kendini tamamen ortaya koyar. Böylece her sürüş durumu uygun ses karakteri ile desteklenir. Performans tutkunları için eşsiz bir senfoni.

 • Tasarım

  Biçim, hızı takip eder.

  Resimde, designo elmas beyazı Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Coupé'nin heybetli ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, bir büyük şehrin ufuk hattının önünde duran Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ aracının büyüleyici silueti gösterilmektedir.
  Resimde, sahil yolunda son sürat giden SL Roadster'ın öne çıkan tasarımı gösterilmektedir.

  Biçim, hızı takip eder.

  Mercedes-AMG'ye yolda rastlayan, tasarımın
  hareketli halini görür. Mercedes-AMG'yi kullanan, kendini estetik
  bir şekilde ifade eder.

  Tasarım, şekil ve fonksiyonun mükemmel uyum sağlamış halidir. Baskın ve eşsiz tasarım dili, her Mercedes-AMG'nin ilk bakışta performansın tartışmasız temsilcisi olarak algılanmasını sağlar. Karakteristik radyatör ızgarası ve büyük hava girişleri Mercedes-AMG aracına karakteristik yüzünü kazandırır. Çarpıcı marşpiye kaplamaları, arka spoylerler ve dört adede kadar egzoz çıkışı, motor sporları genini görünebilir kılar.

  Mercedes-AMG S 63 Coupé: karma yakıt tüketimi: 10,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 242 -237 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S Sedan: karma yakıt tüketimi: 9,1 - 8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 207 - 199 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 65 Roadster: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 279 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

Tarihçe


Tarihçe.

50 yıldır Driving Performance.

50 yıllık bir süre boyunca Mercedes-AMG, oldukça başarılı spor otomobilleri ve performans markası olarak kendini tekrar tekrar kanıtladı ve bugün de bunu her zamankinden daha çok kanıtlıyor. Performans gücü olmadan dünya gelecekte de düşünülemez.

Tarihçe


Tarihçe.

50 yıldır Driving Performance.

50 yıllık bir süre boyunca Mercedes-AMG, oldukça başarılı spor otomobilleri ve performans markası olarak kendini tekrar tekrar kanıtladı ve bugün de bunu her zamankinden daha çok kanıtlıyor. Performans gücü olmadan dünya gelecekte de düşünülemez.

Üzgünüz ama cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Üzgünüz ama cihazınız bu fonksiyonu desteklemiyor.

Manzara modunu etkinleştirmek için cihazı çevirmeyi deneyin. Veya daha yüksek çözünürlüklü bir cihaz kullanın.

50 yıldır sınırları zorluyoruz.

Sonsuz duygular. Dinamizmi en başından yaşıyoruz ve bunu Driving Performans olarak adlandırırken yükselmeye devam ediyoruz.
Resimde, AMG tarihçesine ait bir siyah-beyaz anlık görüntü gösterilmektedir.
Kapat
Performance markasının kilometre taşları.

Hans Werner Aufrecht ve Erhard Melcher tarafından kurulmuş olan şirket 50 yıldan beri performans tutkunu insanların hayallerini gerçekleştiriyor. İlk atölyelerini 1967 yılında eski bir değirmende kurmuşlardı. 1971 yılında AMG 300 SEL 6.8 AMG, Circuit de Spa-Francorchamps'daki 24 saatlik yarışta sınıfındaki ilk başarıyı elde etti ve genel sınıflandırmada ikinci sıraya yerleşti.

Mercedes-Benz ile işbirliği ise 1990 yılında başladı. C 36 AMG modeli ile 1993 yılında Daimler-Benz ile birlikte tasarlanan ilk araç piyasaya sürüldü. 2005 yılında Mercedes-AMG, Mercedes-Benz Group AG'nin yüzde yüz bağlı şirketi haline geldi ve 2009 yılında ise tamamen Mercedes-AMG tarafından tasarlanan ilk aracı sundu. AMG, SLS AMG GT3 ile 2011 yılında yarış sporlarına yelken açtı. 2014 yılında Mercedes-AMG GT, 2015 yılında ise 43lük modeller piyasaya sürüldü.

Resimde, AMG tarihçesine ait bir siyah-beyaz anlık görüntü gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster

Yalnızca bir seçenek vardır: Başarı!

Tutku, büyüleyicilik ve ilham; motor sporları, Hans Werner Aufrecht için her zaman çok şey ifade etmiştir. Erhard Melcher ile birlikte AMG'yi yaratmış ve bu tutku eşsiz bir sürüş keyfine dönüşmüştür.
Resimde, AMG başarı hikayesine ait bir siyah-beyaz anlık görüntü gösterilmektedir.
Kapat
Resimde, AMG başarı hikayesine ait bir siyah-beyaz anlık görüntü gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster
Peki ya en güçlü rakibimiz? Kendimiz.
50 yıldan beri ölçülerimize sadık kalıyor, çıtayı parça parça yükseltiyor ve bu sırada kalıcı bir izlenim bırakıyoruz. 1986 yılında en hızlı Alman seri üretim aracı ile: 303 km/saat'in üzerinde bir hızla ABD'yi hayran bırakan AMG 300 E 5.6. Hatta Amerikan basını ona “The Hammer” adını vermişti; bugün bile varlığını sürdüren ve mağlup edilemeyen bir isim. Belki de değil? 50 yıl sonra bize tekrar sorun. Açılışı bu yıl Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ yapıyor.
Resimde, AMG mitinin orijinal simgesi "Hammer"ın yanında bulunan Mercedes-AMG E63 S 4MATIC+ gösterilmektedir.

Gerçek bir şampiyon nasıl davranır?

Her şeyi kazanmış, her şeyi yaşamış, her şeye ulaşmış olan biri kendini nasıl motive eder? Rekortmen şampiyon Bernd Schneider'i harekete geçiren şeyi öğrenin.
Resimde, Mercedes-AMG şampiyonu Bernd Schneider'ın yakından görünümü gösterilmektedir.
Kapat
Resimde, Mercedes-AMG şampiyonu Bernd Schneider'ın yakından görünümü gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster

Motoru çalıştırın. Günlük sıradan işleri bırakın.

Hangi modeli seçerseniz seçin; bir Mercedes-AMG yolda her zaman saygı görecektir. Aynı zamanda AMG markasının kökeni bu dünyanın yarış pistlerinde kendini ortaya koyuyor.
Resimde, sarı renkteki nefes kesen AMG GT, AMG Performance ailesi önünde gösterilmektedir.
Kapat
Yarım asırdır Driving Performance.

Son 50 yıl boyunca, motor sporları ve eşsiz binek araçların gelişiminde sayısız başarılarla mükemmel bir spor otomobil ve performans markası olarak iddiamızı her zaman tekrardan kanıtladık.

Bugün Affalterbach şirketi olarak mükemmel motor ustalığını uluslararası arenada temsil ediyoruz. Bu yalnızca geliştirmeyi değil aynı zamanda motorların manufaktur karakterinde monte edildiği "One Man, One Engine" felsefesini de destekliyor. 2016 yılında neredeyse 100.000 adet teslim edilen araç ile yüzde 40'tan fazla büyüme ve şirket tarihçesinin en büyük model atağını elde ederek rekor değerler ile jübile yılımıza giriş yapıyoruz.

Resimde, yarış pistinde giden ve bu sırada tekerlek izi olarak 50 sayısını bırakan Mercedes-AMG GT gösterilmektedir.

Asiller sınıfında evinde.

2012 sezonundan bu yana üç harfli AMG kelimesi, Formula 1'deki sportif yüksek performansların eş anlamlısıdır; Driving Performance'ı temsil eder.
Resimde, DTM 2016'nın Mercedes-AMG Safety Car'ı gösterilmektedir.
Kapat
Resimde, başarılarını kutlayan iki Mercedes-AMG Formula 1 sürücüsü gösterilmektedir.
Asiller sınıfında saltanat.

2012 yılından beri AMG adı, Formula 1'e de demir atmıştır. Ancak yarış sporları tutkumuz ve uzmanlığımız çok öncelere dayanır.

Üç harfli AMG kelimesi, Driving Performance'ı temsil etmektedir. Mercedes-Benz'in AMG ile Formula 1 arasındaki sözleşmeden doğan ilişkisinin altını ortak bir isimle çizmek için akıllıca bir adım:Mercedes-AMG Petronas Motorsport. İngiltere, Brixworth'deki motor şirketi ekibinin adı da "One Team" ilkesi doğrultusunda Mercedes-AMG High Performance Powertrains olarak değiştirildi.

FIA Formula 1 mühendislik dünya şampiyonasındaki art arda üç şampiyonluk ile Gümüş Oklar, uzun yıllara dayanan ve başarılı motor sporları tarihçelerine bir başarı daha eklediler.

Resimde, 2017'ye ait bir Mercedes-AMG Formula 1 aracı gösterilmektedir.

Biz yalnızca araç tasarlamıyoruz;

hayalleri de gerçekleştiriyoruz. Dürtümüz: yüksek performansa olan inancımız.
Resimde, sarı renkli bir AMG GT kuş bakışı perspektiften gösterilmektedir.
Kapat
Bütünsel bir sanat eserine yönelik tanımımız:
Performance araçlarımızın performansla ilgili tüm bileşenlerini biz tasarlıyoruz. Çalışanlarımızın 700'ünden fazlasının geliştirme bölümünde çalıştığına şaşmamak lazım. Hepsinin yalnızca bir hedefi vardır: tüm standartların da ötesinde olan yenilikleri tekrar tekrar dört teker üstünde göstermek ve bunu tüm aracı kapsayacak şekilde yapmak. Böylece Mercedes-AMG GT ile, tamamen bizim tarafımızdan tasarlanan ikinci spor otomobili ortaya çıkmıştır. Motorun sesi ne kadar tok gelse de Mercedes-AMG GT birinciliklere açtır.
Resimde, sarı renkli bir AMG GT alt perspektiften gösterilmektedir.
Bütün bir branşı çalıştıran motorlar.

Her şeyi arkanda bırak; bu, bir AMG motorunun ilk kuralıdır. Güç, hassasiyet ile buluşuyor. Ve sonuç tamamen AMG'ye özgüdür: yüksek performans ve azami verimlilik ile birlikte dinamik tepki tutumu, yüksek çeviklik ve büyüleyici tork karakteristiği. Böylece örneğin AMG 4,0 litre V8 biturbo motor, segmentinde düşük emisyonlar ve dünya genelinde en düşük tüketim değerleri ile hayran bırakır.

Güç aktarımı ise motorların performansı ile eşittir: AMG şanzımanları duruma göre, kontrollü ve inanılmaz dinamik bir tarzda motor gücünün ideal biçimde aktarılmasını sağlar. Son derece sportiften özellikle verimli ve konforuyla kadar olan seçilebilir sürüş programları ek olarak özgürlük sunar. Mükemmel güç dağılımı ve daha fazla sürüş keyfi için.

Resimde, "AMG Winter Sporting" etkinlik programının bir izlenimi gösterilmektedir.

Mercedes-AMG Project ONE Showcar.

Formula 1 teknolojisine sahip Hypercar.
Mercedes-AMG: Mercedes-AMG Project ONE Resimde, yarış pistinde son sürat giden Mercedes-AMG Project One gösterilmektedir.
Kapat
Hiperformans.
İki koltuklu bir süper spor otomobil olan Showcar, en modern ve en verimli Formula 1 hibrit teknolojisini yarış pistinden neredeyse bire bir olarak ilk kez yollara taşıyor. Performans hibridi, muhtemelen 1.000 BG'den fazla güç sağlarken azami hızı 350 km/saat'e kadar çıkar. Showcar, örnek niteliğindeki verimlilik ile baskın yarış pisti performansını ve olağan Formula 1 hibrit teknolojisini kombine etmektedir.
Resimde, ilk kez yollara çıkacak olan en büyüleyici iki koltuklu araç Mercedes-AMG Hypercar gösterilmektedir.
AMG Future Performance.
Yarış sporlarında kanıtlanmış tahrik konseptleri alanındaki eşsiz uzmanlık, Mercedes-AMG'yi ilk kez Project ONE ile yollara taşıyor ve yarının araçlarında da var olmayı amaçlıyor. Performans odaklı mobilitenin lideri olmak ve böylece bağlanabilirlikten bütünsel mobilite çözümlerine kadar uzanan tüm alanlarda müşterilerimizin, yenilikçi çözümler sayesinde performansa yönelik isteklerini gelecekte de sürdürebilmelerini sağlamak hedefimizdir.
Resimde, yarış pistinde son sürat giden Mercedes-AMG Project One gösterilmektedir.

AMG Track Pace.

Bireysel yarış mühendisiniz.
Resimde, akıllı telefon fonksiyonu gösterilmektedir
Kapat
Resimde, Mercedes-AMG GT'nin önünde duran bir akıllı telefonda Track Pace fonksiyonu gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster
Yarış pistinde kullanabilmeniz için veri kaydedici.
Yeni özellik AMG Track Pace her iki AMG GT Roadster için de kullanıma sunulmuştur. Opsiyonel COMAND Online, bilgi ve eğlence sisteminin bileşenidir ve Apple iPhone®'u kişisel yarış pisti mühendisine dönüştürür. Müşteriler uygulama ile yarış pistindeki sürüş tarzlarını analiz edebilir, iyileştirebilir ve Facebook, YouTube veya AMG Private Lounge üzerinden diğer AMG sürücüleri ile paylaşabilir. Apple iPhone® için uygulama, WLAN üzerinden diğer AMG GT modelleri ile eşleştirilir. Böylece araç, sayısız veriyi gerçek zamanlı olarak uygulamaya aktarır. Bu, örneğin hız, vites, direksiyon açısı, süre, pozisyon ve hızlanma gibi verileri kapsar.
Resimde, Track Pace fonksiyonuna sahip COMAND Online bilgi ve eğlence sistemi gösterilmektedir.
AMG yarış sürücüleri için.
Ayrıca uygulama ile, yarış pistindeki tur veya sektör süreleri kaydedilebilir. Bunun için uygulamada birçok rota profili kaydedilmiştir. Sürücü ayrıca başka yarış rotaları da kaydedebilir. Ek olarak, Apple iPhone® kamerası sürücünün telemetri verileri ile birlikte yarış deneyiminden interaktif bir video elde etmesini sağlamak amacıyla yarış pistindeki sürüşleri kaydeder.

AMG Future Performance.

50 yıllık AMG; Driving Performance'a ait yeni bir sayfa açmanın tam zamanı.
Resimde, EQ Power+ özelliğine sahip heybetli Mercedes-AMG GT Concept gösterilmektedir.
Kapat
Resimde, EQ Power+ özelliğine sahip heybetli Mercedes-AMG GT Concept gösterilmektedir.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Tekrar göster
Gelecek: Mercedes-AMG GT Concept.
Mercedes-AMG GT Concept fuar aracı, AMG'nin hangi alternatif tahrik konseptlerini tasarladığına dair bir ön izleme sunar. Ek olarak dört kapılı Coupé, AMG GT ailesinin daha da büyüyeceğini ilan eder. Bunun için SLS AMG ve AMG GT'den sonra tamamen bizim tarafımızdan üretilen üçüncü yapı serisi Affalterbach'da tasarlanmaktadır. Ön ve arka kısımdaki adlandırmalar ve genel tasarım elemanları aracın AMG GT ailesine ait olduğuna dair ilk izlenimi vermektedir. Mirror Cam üzerinde yer alan “EQ Power+” ibaresi, AMG'nin yapacağı hibritleştirmeden bekleneceği gibi, ek performansı belirtmektedir.
Resimde, AMG GT Concept Car'ın yan önden görünümü alt çaprazdan gösterilmektedir.
Geleceği gösteren hibrit tahrik aksamı.
AMG GT Concept'in aktarma organları tamamen yeni tasarımı sunuyor. SLS AMG Electric Drive ile 2010 yılında, mükemmel sürüş performansı ve en yüksek sürüş keyfi ile birlikte elektrikli aküye sahip bir süper spor otomobilin yapılabilir olduğunu kanıtladık. Planlanan AMG Hypercar, Formula 1 sürüş dinamiğini ve verimliliğini vadediyor. Araç, hibrit teknolojisiyle şu an azami olarak nelere ulaşılabileceğine dair bir izlenim veriyor.
Resimde, son sürat giden AMG GT Concept gösterilmektedir.
Resimlerin prodüksiyonundan sonra üründe değişiklikler meydana gelmiş olabilir.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Mercedes-AMG'nin yüksek nitelikli el işçiliği.

One Man – One Engine


One Man – One Engine.

Mercedes-AMG'nin yüksek nitelikli el işçiliği.

Resimde, imzalı olan bir motor gösterilmektedir.

Büyük ölçekli bir üretime karşın Mercedes-AMG'nin R4, V8 ve V12 motorları geleneksel olarak "One Man – One Engine" (tek adam - tek motor) felsefesine göre elde üretilir. Bir teknisyen bir motoru monte ederken krank milinin motor bloğuna montajından, kam millerinin montajından, kablolamadan ve motor yağının doldurulmasından sorumludur; teknisyenin AMG motor plaketinin üstündeki imzası bunu apaçık ortaya koyar.

Performance araçları


Zariften sportife kadar.

En güçlü standart dört silindirliden üstün on iki silindirli motora kadar. Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

Performance araçları


Zariften sportife kadar.

En güçlü standart dört silindirliden üstün on iki silindirli motora kadar. Mercedes-AMG araçlarının geniş çok yönlülüğünü deneyimleyerek yoğun Driving Performance'ın sizi alıp götürmesine izin verin.

  Mercedes-AMG A Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG A-Serisi yan görünümden gösterilmektedir.

  Dünyanın en güçlü kompakt spor otomobili.

  Mercedes-AMG CLA

  Resimde, Mercedes-AMG CLA Coupé yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Dinamik sürüş. sürüş dinamiği.

  Mercedes-AMG C-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG C-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Güçlü ve yüksek performanslı spor otomobil.

  Mercedes-AMG CLS

  Resimde, Mercedes-AMG CLS ön görünümden gösterilmektedir.

  Daha çekici, daha dinamik ve daha sportif.

  Mercedes-AMG E-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG E-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Yeni standartlar belirler.

  Mercedes-AMG G-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG G-Serisi yan görünümden gösterilmektedir.

  Mükemmel tasarımla birleşen mükemmel performans.

  Mercedes-AMG GLA

  Resimde, bir Mercedes-AMG GLA gösterilmektedir.

  Hiç beklemediğiniz serbest alanları gösterir.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla<p>Hususi müşteriler için [leasing company], [street] [number], [zip code] [city], şirketinin leasing örneği (durum XX/20XX): [vehicle], fabrika çıkışı satış fiyatı XXX €, leasing ön ödemesi XXX €, toplam kredi tutarı XXX €, toplam tutar XXX €, XXX € aylık taksitlerle XX aylık sözleşme süresi, XXX km kilometre durumu, % X,XX yıllık faiz oranı, % X,XX yıllık sabit faiz oranı</p>

  Mercedes-AMG GLB

  Resimde, Mercedes-AMG GLB yan arka görünümden gösterilmektedir.

  Günlük hayatta da güçlü performans.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla<p>Hususi müşteriler için [leasing company], [street] [number], [zip code] [city], şirketinin leasing örneği (durum XX/20XX): [vehicle], fabrika çıkışı satış fiyatı XXX €, leasing ön ödemesi XXX €, toplam kredi tutarı XXX €, toplam tutar XXX €, XXX € aylık taksitlerle XX aylık sözleşme süresi, XXX km kilometre durumu, % X,XX yıllık faiz oranı, % X,XX yıllık sabit faiz oranı</p>

  Mercedes-AMG GLC

  Resimde, Mercedes-AMG GLC'nin yandan görünümü gösterilmektedir.

  Güç. Spor.

  Mercedes-AMG GLE

  Resimde, Mercedes-AMG GLE yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Büyüleyici Driving Performance ve saf duygular.

  Mercedes-AMG GLS

  Resimde, bir Mercedes-AMG GLS gösterilmektedir.

  Zirve toplantısı: AMG gücüne sahip en zarif SUV aracımız.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla<p>Hususi müşteriler için [leasing company], [street] [number], [zip code] [city], şirketinin leasing örneği (durum XX/20XX): [vehicle], fabrika çıkışı satış fiyatı XXX €, leasing ön ödemesi XXX €, toplam kredi tutarı XXX €, toplam tutar XXX €, XXX € aylık taksitlerle XX aylık sözleşme süresi, XXX km kilometre durumu, % X,XX yıllık faiz oranı, % X,XX yıllık sabit faiz oranı</p>

  Mercedes-AMG S-Serisi

  Resimde, Mercedes-AMG S-Serisi Sedan yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Eşsiz seçkinlik ve performans.

  Mercedes-AMG GT

  Resimde, Mercedes-AMG GT Coupé ön görünümden gösterilmektedir.

  Hissetmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlayın.

  Mercedes-AMG GT 4 Kapılı Coupé

  Resimde, Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Yüksek performansın yeni formu.

  Aylık X,XX €'dan başlayan fiyatlarla<p>Hususi müşteriler için [leasing company], [street] [number], [zip code] [city], şirketinin leasing örneği (durum XX/20XX): [vehicle], fabrika çıkışı satış fiyatı XXX €, leasing ön ödemesi XXX €, toplam kredi tutarı XXX €, toplam tutar XXX €, XXX € aylık taksitlerle XX aylık sözleşme süresi, XXX km kilometre durumu, % X,XX yıllık faiz oranı, % X,XX yıllık sabit faiz oranı</p>

  Mercedes-AMG SLC

  Resimde, Mercedes-AMG SLC Roadster yan ön görünümden gösterilmektedir.

  Virajlar için yaratılmış.

  Mercedes-AMG A 45: karma yakıt tüketimi: 7,3 – 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Coupé: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km <p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG C 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 8,9 - 8,6 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 209 - 200 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLS 63 S 4MATIC: karma yakıt tüketimi: 10,5–10,3 l/100km; karma CO2 emisyonları: 244–239 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 9,1-8,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 207-199 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG G 63: karma yakıt tüketimi: 13,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 322 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLA 45: karma yakıt tüketimi: 7,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 172 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: karma yakıt tüketimi: 10.7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLE 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 278 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLS 63: karma yakıt tüketimi: 12,3 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 288 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 8,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 203 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 63 Roadster: karma yakıt tüketimi: 10,1 - 9,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 234 - 229 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SLC 43: karma yakıt tüketimi: 7,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 178 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Resimler ve videolar


  Resimler ve videolar.

  Resimler ve videolar


  Resimler ve videolar.

  Resimde, Mercedes-AMG GT S Performance aracına koşan bir sürücü gösterilmektedir.
  Resimde, yolda giden bir Mercedes-AMG E 63 S Estate alt çaprazdan gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG C 63 Coupé'nin etkileyici ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, hava tünelinde bulunan bir Mercedes-AMG GT R gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG GLC 43 Range bir endüstri salonunda gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Sedan çapraz önden gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG CLA 45 Coupé'nin ön kısmı gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG SL 65 Roadster köy yolunda gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG G 63 şehir içi trafikte gösterilmektedir.
  Resimde, Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Cabriolet kuş bakışı perspektiften gösterilmektedir.

  Mercedes-AMG GT S: karma yakıt tüketimi: 9,6 – 9,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 224 – 219 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG E 63 S Estate: karma yakıt tüketimi: 9,4 - 9,1 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 214 - 206 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG C 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 8,9 - 8,6 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 209 - 200 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GT R: karma yakıt tüketimi: 11,4 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 259 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S Coupé: karma yakıt tüketimi: 10,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S SUV: karma yakıt tüketimi: 10,7 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 244 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+: karma yakıt tüketimi: 8,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 203 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG CLA 45 Coupé: karma yakıt tüketimi: 7,3 - 6,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 171 - 162 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG SL 65: karma yakıt tüketimi: 11,9 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 279 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG G 63: karma yakıt tüketimi: 13,8 l/100 km; karma CO2 emisyonları: 322 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>

  Mercedes-AMG S 63 4MATIC+ Cabriolet: karma yakıt tüketimi: 10,1 l/100km; karma CO2 emisyonları: 229 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn. 5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler. Değerler, tekerleklere/lastiklere göre farklılık göstermektedir.</p>