Heyecanlı günler ve geceler için hazır.

Rutin hayattan çıkış yolunu açın ve yeni rotalar bulun. V-Serisi ve Marco Polo ile büyük formatlı bağımsızlığın keyfini çıkarın.

V-Serisi ve Marco Polo


Daha fazla hayat ile doldurulmuş.

V-Serisi ve Marco Polo


Daha fazla hayat ile doldurulmuş.

Marco Polo Outdoor.
Mercedes-Benz V-Serisi ve Marco Polo: Daha fazla hayat ile doldurulmuş.
Tekrar göster

Hafta sonlarını dolu dolu yaşayın. V-Serisi ve Marco Polo, boş vakitlerde eğlenceyi teşvik ederek eşsiz hedeflere ulaşmadan asla durmuyor.

Tümüyle bir macera.

V-Serisi ile bir sürüş.

Tümüyle bir macera.

İster kent ormanında ister doğada; macerayı her zaman takip edin. Çünkü V-Serisi, arkadaşlarınız ve aileniz için yeterince alan sunar. Bu esnada yalnızca cömert iç mekanı ile değil aynı zamanda gerçek boyutlu tarz dolu bir dış mekan ile de ön plana çıkar. Büyük hacimli sedanlar arasında gerçek bir görünüm. Bir sonraki virajdan sonra karşınıza yeni bir macera çıkabilir; bu olduğunda V-Serisi, beş ila sekiz yolcu için verimli bir sürüş keyfi ve çevik bir sportiflik ile kendine hayran bırakır. Böylelikle hayatınız bir maceraya dönüşür.

Bir sonraki durak: Güzellik uykusu.

Marco Polo ile bir sürüş.

Bir sonraki durak: Güzellik uykusu.

Doğada heyecanlı maceralar için tarz dolu güncelleme: Marco Polo. Çünkü bu motokaravan deneyimlerle dolu bir günden sonra bile yerinde durmuyor. Tek el hareketiyle azami dört kişi için konforlu bir uyku yeri sunuyor ve yüksek kaliteli donanımı ile anında rahat bir yaşam alanı oluşturuyor. Burada sadece kalkar tavan değil aynı zamanda macera tutkunuz da canlanır. Marco Polo aracındaki iyi düşünülmüş iç mekan, durmak bilmeyen bir özgürlük ruhu ile birleşiyor ve yüksek kaliteli binek araç konforu ile yeni maceralara teşvik ediyor. Bağımsızlık ancak bu kadar tarz dolu olabilir.