S-Serisi Sedan.

Yeni nesil Business konforu.

S-Serisi Sedan, verimlilik ve konforun ifadesidir. Örneğin taşıdığı yolcuların fiziksel ve zihinsel konforunu önemser. Sizi isterseniz canlandıran, isterseniz rahatlatan konfor sistemleri sayesinde. Yardımcı sistemler ise sundukları örnek niteliğinde güvenlik ile sürücüyü hiç olmadığı kadar rahatlatırlar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Coupé.

Nefes kesici cazibeye sahip tasarım.

S-Serisi Coupé, lüks Coupé segmentinde yeni standartlar oluşturuyor. Hayallerinizi süsleyen yeni nesil araç hem son derece güçlü bir dış mekan görünümü ile hem de tarz dolu ve eşsiz lüks iç mekan tasarımı ile hayran bırakıyor.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Cabriolet.

Duyularınızı rahatlatan üstü açık sürüş.

Sıcak hava, yormayan güneş ışığı, karşı konulmaz yumuşak deri ve parlak piyano boyası. Tasarımın duyumsal netliği. S-Serisi Cabriolet'deki tek bir sürüş bile gerçek bir duygu seline kapılmanızı sağlar. Açık göğün altında daha konforlu, daha lüks ve daha akıllı bir seyahat yapamazsınız.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan.

Lüks otomobilitenin zirvesi.

Mercedes-Maybach S-Serisi Sedan geleneksel zarafeti en üstün lüksle birleştirir. Heybetli görünüşü bu taahhüdü her açıdan vurgular. İç mekan, cömertçe sunulmuş bir genişlik hissine ve hem iş ortamı hem de seçkin bir dinlenme odası olarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir mimariye sahiptir. First Class (birinci sınıf) yolcusu olarak bekleyebileceğiniz her konfora sahiptir. Şoförünüz son teknoloji yardımcı sistemler ile mükemmel şekilde desteklenir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı