C-Serisi Cabriolet.

Eşsiz üstü açık sürüş konforu.

Daha fazla spor yapın; hem de açık gökyüzünün altında. Yeni C-Serisi Cabriolet ile açık hava sezonunu tüm yıl boyunca yaşayabilirsiniz. Birinci sınıf açık hava konforu ile: Otomatik arka rüzgar deflektörü ve baş bölgesi ısıtıcısından oluşan kombinasyon, rüzgar ve hava durumundan bağımsız davranabilmeyi ve ideal egzersiz koşullarını sağlar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Cabriolet.

Yoğun haz için açık.

Açık göğün altında konfor ve lüks. E-Serisi Cabriolet, klasik kumaş tenteli üstü açık Cabriolet araç geleneğiyle tam bir uyum içindedir. Pürist, duygulara hitap eden tasarım ile en modern teknolojileri ve dört kişilik cömert bir uzun yol konforunu bir araya getirir. Sportif ve lüks bir sürüş deneyimine ve maksimum açık hava keyfine hazır olun.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Cabriolet.

Duyularınızı rahatlatan üstü açık sürüş.

Sıcak hava, yormayan güneş ışığı, karşı konulmaz yumuşak deri ve parlak piyano boyası. Tasarımın duyumsal netliği. S-Serisi Cabriolet'deki tek bir sürüş bile gerçek bir duygu seline kapılmanızı sağlar. Açık göğün altında daha konforlu, daha lüks ve daha akıllı bir seyahat yapamazsınız.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

SL.

Efsanevi spor otomobil geleneği.

SL; muhtemelen bu kadar coşku yaratan başka harfler yoktur. Açık göğün altında modern lüksü ve sportifliği kutlayan ikonik bir tasarımın içinize işlemesine izin verin. SL'in efsanevi sportifliğini modern yürüyen aksam teknolojisi ile dinamik bir şekilde bugüne uyarladık. Benzersiz bir sürüş deneyimi ve güvenlik ile konforda yüksek en üst seviyede standartlar için. İster rahat bir gezinti ister sportif viraj dinamiği olsun; her sürüşünüzü ilk anınızdaki gibi hissedin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

SLC.

Havayı titretir.

Etkileyici tasarım. Maksimum performans. Nefes kesen motor sesi. Ve 20 saniyeden az bir sürede açılıp kapanan elektro hidrolik Vario tavan. SLC, bir Roadster'ın rakipsiz sürüş coşkusunu bir Coupé'nin gündelik kullanıma uygunluğu ve yüksek ses konforu ile bir araya getiriyor. Her an için daha da yoğun bir sürüş deneyimine hazır. Ve ritmi belirleyen sizsiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT Roadster.

Rüyalarınız ele geçirildi ve yeniden yaratıldı.

Mercedes-AMG GT Roadster ailesi için model yenilemesi hayalinizdeki aracın daha da iyileştirilebileceğini gösteriyor. Tutarlı bir şekilde zarifleştirilmiş dış mekan tasarımı, kapsamlı bir şekilde geliştirilen ön göğüs ve emniyet ile konforun yeni yardımcı sistemler ile arttırılması aracı daha büyüleyici bir hale getiriyor. Her müşteri bir yandan gündelik kullanım ve konforun ne kadar önemli olduğuna, diğer yandan ise üstün performansın ne kadar arzu edildiğine bireysel bir şekilde karar verebilir: Mercedes-AMG GT, GT S ve GT C ile büyüleyici üç model sunulur.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı