EQ Power ile donatılmış C-Serisi Sedan .

Sofistike sportiflik.

Beklentilerinizi yükseltin. Rakipsiz bir sürüş deneyimi yaşayın. Plug-in hibrit tahrikli C-Serisi Sedan, ideal verimlilik ve rakipsiz konfor ile sınırsız sürüş keyfini bir araya getirir. 60 kW ve 340 Nm güce sahip elektrik motoru hızlanmada performansa ekstradan bir katkı sağlarken tek başına aracın şehirde 31 kilometre katetmesini sağlar.

C-Serisi 350 e Sedanın karma test evresinde akım tüketimi: :

13,2-11,0 kWh/100km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 2,4-2,1 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma CO2 emisyonları: 54-48 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

EQ Power ile donatılmış C-Serisi Estate.

Daha fazla özgürlük ve esneklik.

EQ Power ile donatılmış Mercedes-Benz C-Serisi Estate, arzularınıza daha fazla alan ve eşsiz bir sürüş deneyimi sunar. Plug-in hibrit teknolojisi, ideal verimi ve etkileyici dinamizmi mümkün kılmaktadır. Ayrıca C-Serisi için tipik olan günlük kullanıma uygunluk ve hayal edilmemiş konfor sağlar. Plug-in hibritler için oldukça etkileyici olan 350 litrelik yükleme hacmi sayesinde kişisel taşıma ihtiyaçlarınıza göre kolayca uyarlanabilir. Kendinizi özel bir lükse hazırlayın: Yaşantınız için sunulan daha fazla alan.

C-Serisi 350 e Estate'in karma test evresinde akım tüketimi::
13,8 - 11,7 kWh/100km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 2,4-2,1 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>;
karma CO2 emisyonları: 55-49 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

EQ Power ile donatılmış E-Serisi Sedan.

Sürüş konforu ve sürüş güvenliğinin simgesi.

Plug-in hibrit teknolojisine sahip ilk E-Serisi: E 350 e, etkileyici çeviklikte sürüş verimini lokal emisyonsuz sürüş ile birleştirir. İçten yanmalı motor ve elektrik motorundan oluşan karma tahrik sistemi ile serisinin önde gelen aracıdır. Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri yakıt tüketimini düşürür, sürücünün yükünü önemli ölçüde hafifletir ve ayrıca bir sedan için benzersiz, bir E-Serisi için ise tipik olan konfor ve güvenlik sunar.

E-Serisi 350 e'nin karma test evresinde akım tüketimi:
14,0-11,5 kWh/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 2,5-2,1 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>;
karma CO2 emisyonları: 57-49 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

EQ Power ile donatılmış GLC SUV.

Fonksiyonelliğin ve çevikliğin akıllı birleşimi.

GLC 350 e 4MATIC her tahrikin en iyi yönünü alır: Güç, sessizlik ve sınırsız verim. Tahrik sistemi, çevik sürüş keyfini çok düşük yakıt tüketimi ve lokal emisyonsuz sürüş ile birleştirir. İç hacmi örnek teşkil edecek biçimde geniş olup yeni Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri en üst seviyede güvenlik sağlar. İster ailenizle büyük bir seyahat ister kısa bir yolculuk olsun, GLC'de sizi büyük bir özgürlük bekler.

GLC 350 e 4MATIC'in karma test evresinde akım tüketimi:
15,2 – 13,9 kWh/100km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 2,7-2,5 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>;

karma CO2 emisyonları: 64-59 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

EQ Power ile donatılmış GLC Coupé.

Yaşam tarzınız ancak bu kadar sportif ve verimli olabilir.

Plug-in hibrit GLC 350 e 4MATIC Coupé, çevik dinamik sürüşü tamamen yeni bir seviyedeki ekonomik tüketim ile birleştirir. Güçlü ifadeye sahip dışa vurumcu bir Coupé olarak geniş omuzları ve yüksek kapı üst kenarı ile kendini etkileyici biçimde gösterir. Yolda sıra dışı çevik yol hakimiyeti ve sportifliğiyle göz alıcıdır. Bununla birlikte GLC Coupé günlük kullanıma da tam anlamıyla uygun olup geniş bir iç hacim ve uyarlanabilir bir yük alanı sunar. Tam size göre yapılmış bir araç.

GLC 350 e 4MATIC Coupé'nin karma test evresinde akım tüketimi:
15,2-13,9 kWh/100km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 2,7-2,5 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>;
karma CO2 emisyonları: 64-59 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

EQ Power ile donatılmış GLE SUV.

Özgürlüğü içine çekmek. Özgürlüğü yaymak.

Dinamizm. Atılganlık. Verimlilik. Kendi içinde bu özellikleri bir araya getirebilen bir kişi her zorluğun üstesinden başarıyla gelebilir. İster asfaltta, ister arazide; GLE, sadece tek bir yola bağlı kalmayanlar için yapılmıştır. Tahrik açısından da sadece geleneksel yöntemleri izlemekle kalmaz; elektrik motoru ile içten yanmalı motorun avantajlarını başarılı bir şekilde birleştirir. Özellikle verimli sürüş için veya örneğin sollama manevralarında takviye fonksiyonunun ekstra tork desteği için.

GLE 500 e 4MATIC'in 'in karma test evresinde akım tüketimi:
18,0-16,7 kWh/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>; karma yakıt tüketimi: 3,7-3,3 l/100 km<p>Gerçek sürüş koşullarında, sertifikalı norm değerlerine göre sapmalar ortaya çıkabilir. Gerçek değerleri kişisel sürüş tarzı, çevre ve yol durumu gibi çeşitli faktörler etkilemektedir.</p>;
karma CO2 emisyonları: 84-78 g/km<p>Yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları ile ilgili verilen değerler, öngörülen ölçme yöntemine (§ 2 Nrn.5, 6, 6a Pkw-EnVKV yönetmeliğinin geçerli olan metnine) göre belirlenmiştir. Bilgiler, münferit bir araç ile ilgili olmayıp, bir teklifin parçası değildir; sadece çeşitli araç tipleri arasında karşılaştırma yapma amacına hizmet ederler.</p>.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı