Işık ve görüş

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

Işık ve görüş

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi)

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'in (akıllı ışık sitemi) karşılıklı akan yoldaki çalışma prensibi gösterilmektedir.
Tekrar göster

Karşılıklı akan yol ışığı: Parlak ve geniş kapsamlı aydınlatma.

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'in (akıllı ışık sitemi) karşılıklı akan yolda diğer trafik katılımcıları varken çalışma prensibi gösterilmektedir.

Trafikte karşılıklı akan yol ışığı: Akıllı ışık kontrolü.

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'in (akıllı ışık sitemi) otobandaki çalışma prensibi gösterilmektedir.

Otoyol ışığı: Işığın güç ve menzilinin arttırılması.

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'e (akıllı ışık sitemi) ait viraj farının çalışma prensibi gösterilmektedir.

Viraj farı: Farlar viraj eğrisi yönünde döner.

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'in (akıllı ışık sitemi) sis farının çalışma prensibi gösterilmektedir.

Sis farı: Güçlü biçimde aydınlatılmış şerit kenarı.

Resimde, Mercedes-Benz SLC'deki LED Intelligent Light System'in (akıllı ışık sitemi) dönüş ışığının çalışma prensibi gösterilmektedir.

Dönüş ışığı: Döneceğiniz tarafa doğru daha fazla ışık.

LED Intelligent Light System (akıllı ışık sistemi) ile her türlü trafik durumunda olası en iyi görüşün keyfini çıkarırsınız. İster şehir içi trafik olsun, ister şehirler arası yollarda ister otoyollarda: Işık dağılımı otomatik olarak çevreye uyum sağlar. Dönüş ışığı ve viraj farı da görüş alanınızı ideal bir şekilde aydınlatır. Böylelikle tehlikeleri daha hızlı algılayabilirsiniz.