Yeniliklere açık.

Mercedes-AMG GT Roadster'ın heyecan verici üstü açık özelliklerini keşfedin.

Yeniliklere açık.

Mercedes-AMG GT Roadster'ın heyecan verici üstü açık özelliklerini keşfedin.

En üst seviye sürüş zevkine açık.

Mercedes-AMG GT Roadster'ın yüksek kaliteli kumaş tentesi, kapalı haldeyken bir Coupé'nin zarif hatlarına sahiptir.
Mercedes-AMG GT Roadster'ın kumaş tentesi istek üzerine kırmızı olarak da temin edilebilir ve mükemmel ısı ve gürültü konforu ile kendini kanıtlar.
Mercedes-AMG GT Roadster'ın kumaş tentesi istek üzerine bej olarak da temin edilebilir ve aracın silueti ile mükemmel uyum sağlar.
Mercedes-AMG GT Roadster'ın kumaş tentesi standart olarak siyahtır ve dinamik silueti ile öne çıkar.

En üst seviye sürüş zevkine açık.

Yüksek kaliteli kumaş tente kapalı haldeyken bir Coupé'un zarif hatlarına sahiptir. 50 km/saat hıza kadar on bir saniyenin altında bir sürede açılır ve kapanır.

Zarif. Sportif. Dışa dönük. Mercedes-AMG GT Roadster'ın siyah, kırmızı ve bej üç kumaş tente rengi, dış mekan tasarımında heyecan verici vurgular oluşturur.

Açık hava sürüş konforu.

Ense ve kafanın arkasında hava cereyanına karşı etkili bir şekilde korur. Mercedes-AMG GT Roadster'ın rüzgar deflektörü açık hava sürüş konforu sağlar.

Açık hava sürüş konforu.

Takla emniyet demirlerinin arasındaki rüzgar deflektörü ense ve kafanın arkasını hava cereyanına karşı etkili bir şekilde korur. İstenmeyen hava akımlarının yolcuların üstünden akmasını sağlar ve böylece rüzgar gürültüsünü de azaltır. Polikarbondan şeffaf tasarımı da zarif bir şekilde siluete uyum sağlar.

Sonsuz yaz.

Baş bölgesi ısıtıcısı AIRSCARF, Mercedes-AMG GT Roadster'ı düşük dış hava sıcaklıklarında da konforlu bir şekilde üstü açık kullanma imkanı sağlar.

Sonsuz yaz.

AIRSCARF baş bölgesi ısıtıcısı sayesinde üstü açık sürüş düşük sıcaklıklarda bile keyfe dönüşü. Koltuk başlıklarındaki hava çıkışlarından gelen sıcak hava, tıpkı görünmez bir atkı gibi sürücünün ve ön yolcunun boynu ve ensesi üzerine serilir. AIRSCARF, dış hava sıcaklığına ve tentenin durumuna (kapalı veya açık) göre mümkün olan en iyi ısı dağılımını sağlar.

Araçtan inmemek için bir neden daha.

Sürücü ve ön yolcu için koltuk iklimlendirmesi, Mercedes-AMG GT Roadster'da yılın 365 günü ideal koltuk iklimlendirmesi sağlar.

Araçtan inmemek için bir neden daha.

Sürücü ve ön yolcu için koltuk iklimlendirmesi yılda 365 gün ideal koltuk iklimi sağlar. Aktif bir havalandırma sayesinde sıcak günlerde koltukların yüzeyini hızlı bir şekilde rahatlatıcı bir sıcaklığa düşürür ve dengeli bir koltuk iklimi sağlar. Açılabilir koltuk ısıtması soğuk günlerde rahat bir sıcaklık sağlar. Koltuk havalandırması ve koltuk ısıtması birbirinden bağımsız şekilde bir tuşa basılarak üç kademede ayarlanabilir.