Kokpit ve AMG DRIVE UNIT.

Kokpit ve AMG DRIVE UNIT.

Hızlı varış: Alçak oturma pozisyonu sürücüyü mükemmel şekilde kokpite entegre eder ve onu araçla bir bütün haline getirir. V8 düzeninde stilize edilmiş kumanda elemanlarına ve yeni yenilikçi ekran tuşlarına sahip AMG DRIVE UNIT, sportif şanzıman ve tüm sürüş dinamiği fonksiyonları için merkezi kumanda ünitesidir. Vites değiştirme düğmesi ve ekran tuşları üzerinden sürüş programı, şanzıman ve ESP® ayarlanabilir.

Mercedes-AMG GT Roadster'daki yeni AMG Performance direksiyon simidi ve tam dijital gösterge ekranı her heyecanlı sürüşte mükemmel kontrol sağlar.

Mükemmel kontrol: AMG Performance direksiyon simidi.

Mercedes-AMG GT Roadster'daki AMG kombine gösterge, her heyecanlı sürüşte mükemmel kontrol sağlar.

AMG Performance direksiyon simidi ve kombine gösterge.

AMG Performance direksiyon simidi ve kombine gösterge.

AMG Performance direksiyon simidinin 3 kollu tasarıma sahip yeni nesli, standart olarak dokunmatik kontrol tuşlarına ve vites değiştirme kulakçıklarına sahiptir. Standart AMG direksiyon simidi tuşları, araç ayarlarının dikkat dağıtmayacak bir şekilde ayarlanmasını ve değiştirilmesini sağlar.

Köşeden köşeye 12,3 inç ekran boyutuna sahip tam dijital AMG kombine gösterge sportif sürücüler için değerli bilgiler sunar, klasik yuvarlak göstergelerin yerine geçer ve çok yönlü gösterge seçenekleri sağlar.

Dinamik sürüşte mükemmel tutuş sağlayan AMG Performance koltuklar.

AMG Performance koltuklar, oturma pozisyonunda azami sportiflikle azami araç hakimiyetinin temelini oluşturur.

Mükemmel yan destekli AMG Performance koltuklar.

Dinamik sürüşte mükemmel tutuş sağlayan AMG Performance koltuklar.

Güçlü hatlara sahip entegre koltuk başlıklı ve AMG plaketli koltuk formu, sportif sürüş tarzında ideal yan desteği son derece dinamik bir görünüm ile birleştirir.