Yeni C-Serisi Estate.

İlham verici çarpıcılık.

İleriye atılma arzusu yeni C-Serisi Estate'in yüzünden okunur: Son derece modern komple LED farlar hiç olmadığı kadar hassas, net ve akıllı bir şekilde aydınlatır. Bu henüz başlangıçtır; ardından ise verimlilik açısından ideal değerlere sahip elektrikli motorlar gelir. Keyfinizi değiştirecekler arasında tam dijital bir kokpit, en yeni asistan sistemleri ve tek bir tuş yer almaktadır. Çok sayıda yenilik, aynı kalan tek şey: Yeni C-Serisinin her gün, her sürüşle kendini yeniden aşmak isteyen tahrik gücü.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Estate.

Yeni bir zeka anlayışı, ve onu kullanmak için gerekli alan.

E-Serisi Estate, üst sınıfın en büyük iç mekanını, en üstün fonksiyonellik ve seçkin bir konforla son derece zarif bir şekilde yansıtmaktadır. Bunu yaparken, her an için seri üretim bir aracın daha önce hiç olmadığı kadar dikkatlidir. Mercedes-Benz Intelligent Drive (akıllı sürüş) teknolojileri, E-Serisi Estate'i iş seyahatine çıkanların, ailelerin ve diğer tüm trafik katılımcılarının isteyebileceği en iyi yol arkadaşı haline getirmektedir.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi All-Terrain.

Yol gösterici şekilde yenilikçi.

Arazide, toprak yollarda, karda ve kumda spontane gezintiler. E-Serisi All-Terrain, memnuniyetle ve çok kararlı bir biçimde yolun dışına da çıkar. Güçlü SUV özellikleri kentsel yaşam tarzının bir ifadesidir. Yenilikçi teknolojiler sayesinde E-Serisine has konfor özellikleri, arazide hareket kabiliyeti ile bütünleşmektedir. Artık üst sınıfta sunulan en geniş iç hacmin keyfini asfalt yolların dışında da yaşayabilirsiniz.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı