C-Serisi Coupé.

Formunun zirvesindeki sporcu.

Yeni C-Serisi Coupé, mükemmel formdaki gövdesi ile hayran bırakır. Dinamik hatlar, net ve kaslı yüzeyler saf sportif Coupé tasarımını ifade eder. Yeni tampon ve standart elmas görünümlü radyatör ızgarası gibi güçlü stil elemanları, özellikle güçlü ve bireysel bir karakter katar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

CLA Coupé.

Göze çarpan özgüven.

Şehirde tamamen yeni ama kalıcı bir iz bırakmaya hazır. Tasarımı ışıldamanızı sağlar. Performansı hayatınızı hızlandırır. Ara yüzü ise dilinizi konuşur. Bu sizin yeni CLA Coupé'nizdir. Motor kaputundan arka kısma kadar modern dinamizm. Eğimli ön kısım öne doğru agresif bir görünüm oluşturur. Çerçevesiz kapılar sınırsız Coupé karakterinin altını çizer. Kaslı omuzları ve geniş arka kısmı ile tüm bakışları üzerine çeker.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni CLS.

Yeni bir maceraya atıl.

Yeniden yorumlanan bir tasarım ikonu: Dinamik bir şekilde öne doğru uzanan ön kısımdan aydınlatılmış havalandırma çıkışlarına kadar; yeni CLS hem iç hem dış mekanda etkiler. Yeni yardımcı sistemler, ENERGIZING konfor kumandası ve EQ Boost sayesinde tam inovasyon gücü.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

E-Serisi Coupé.

Büyük formatlı modern konfor.

E-Serisi Coupé, seçkin Gran Turismo'ların geleneğinde dört tam donanımlı koltukta seyahat için her türlü konforu ve yeterince alanı sunmaktadır. Bununla birlikte başka hiç bir Coupé'de olamayacağı kadar dinamik ve güvenli biçimde yolculuk edersiniz. Mükemmel orantıları ve duyumsal netliği E-Serisi Coupé'yi bir tasarım klasiği olarak taçlandırır. Eşsiz teknoloji paketi ise onu aklın başyapıtı haline getirir. Siz daha neyi bekliyorsunuz?

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

S-Serisi Coupé.

Nefes kesici cazibeye sahip tasarım.

S-Serisi Coupé, lüks Coupé segmentinde yeni standartlar oluşturuyor. Hayallerinizi süsleyen yeni nesil araç hem son derece güçlü bir dış mekan görünümü ile hem de tarz dolu ve eşsiz lüks iç mekan tasarımı ile hayran bırakıyor.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Yeni GLC Coupé.

Bir SUV'den fazlası. Bir Coupé'den fazlası. Her zamankinden fazlası.

Anında göze çarpan kişilikler vardır. Görünümleriyle. Özgüvenleriyle. Eşsiz karakterleriyle. Tıpkı SUV ve Coupé'nin en iyi özelliklerini eşsiz bir şekilde birleştiren yeni GLC Coupé gibi. Kendine has stiliyle. Her zamankinden daha dinamik ve daha sportif.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

GLE Coupé.

Eşsiz biçimde çevik. Sıra dışı biçimde etkileyici.

GLE Coupé, otomobil üretim sanatında yeni bir dışa vurumculuğu temsil eder. SUV görünümünü bir Coupé'nin dinamizmi ve zarafeti ile birleştirir. Tasarımı SUV ve Coupé özelliklerini bir araya getirirken, sürüş tutumu ise performans ve çevikliği birleştirir. Yüksek oturma pozisyonu iyi bir sürüş hissi sağlar ve iç mekandaki yatay tasarım çizgisi son derece sportif bir ortam oluşturur. Modern lüksü bir de yeni dinamik formu ile deneyimleyin.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé.

Hayat bir yarıştır.

Yeni Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı otomobilin günlük kullanım rahatlığıyla birleştirir. Derin motor kaputuna, baskın ön kısma ve kaslı vücut diline sahip çarpıcı tasarım, dört kapılı Coupé'nin sportif genini ön plana çıkarır.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT Coupé.

Yarışçıların el becerileriyle yeniden yaratıldı.

Model yenileme sürecinde daha da zarifleştirilen tasarım, üstün performans ve ayrıca emniyet ve konforun arttırılması mühendislerimizin tutkusunu yola yansıtıyor ve son derece çekici kılıyor. Varyasyona göre odak noktası günlük kullanıma uygun sportiflikten tavizsiz performansa kadar uzanıyor; Mercedes-AMG GT, GT S ve GT C'den AMG GT R'ye kadar. Son model Mercedes-AMG GT R, GT ailesinin potansiyelini tamamıyla kullanarak mühendislerimizin etkileyici motor sporları becerisini yoğun bir şekilde deneyimlemesini sağlıyor.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı