C-Serisi Sedan.

İlham verici bir şekilde dinamik yorumlanmış klasik Sedan.

Söz konusu diğerlerinden daha iyi olmak değildir. Söz konusu olduğundan daha iyi olmaktır. Önemli olan budur. Hem sporda hem yolda. C-Serisi mükemmel orantılarıyla, konforuyla, kalitesiyle ve tahrik gücüyle bilinir; her gün, her sürüşle kendini yeniden aşmak.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

C-Serisi Estate.

İlham verici çarpıcılık.

İleriye atılma arzusu C-Serisi Estate'in yüzünden okunur. Son derece modern komple LED farlar hiç olmadığı kadar hassas, net ve akıllı bir şekilde aydınlatır. Bu henüz başlangıçtır; ardından ise verimlilik açısından ideal değerlere sahip elektrikli motorlar gelir. Keyfinizi değiştirecekler arasında tam dijital bir ön göğüs, en yeni yardımcı sistemler ve tek bir tuş yer almaktadır. Çok sayıda yenilik, aynı kalan tek şey: Yeni C-Serisinin her gün, her sürüşle kendini yeniden aşmak isteyen tahrik gücü.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

C-Serisi Coupé.

Formunun zirvesindeki sporcu.

C-Serisi Coupé, mükemmel formdaki gövdesi ile hayran bırakır. Dinamik hatlar, net ve kaslı yüzeyler saf sportif Coupé tasarımını ifade eder. Yeni tampon ve standart elmas görünümlü radyatör ızgarası gibi güçlü stil elemanları, özellikle güçlü ve bireysel bir karakter katar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

C-Serisi Cabriolet.

Eşsiz üstü açık sürüş konforu.

Daha fazla spor yapın; hem de açık gökyüzünün altında. C-Serisi Cabriolet ile açık hava sezonunu tüm yıl boyunca yaşayabilirsiniz. Birinci sınıf açık hava konforu ile: Otomatik arka rüzgar deflektörü ve baş bölgesi ısıtıcısından oluşan kombinasyon, rüzgar ve hava durumundan bağımsız davranabilmeyi ve ideal egzersiz koşullarını sağlar.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı