Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé.

Hayat bir yarıştır.

Yeni Mercedes-AMG GT 4 kapılı Coupé, etkileyici spor otomobil performansını zarif bir dört kapılı otomobilin günlük kullanım rahatlığıyla birleştirir. Derin motor kaputuna, baskın ön kısma ve kaslı vücut diline sahip çarpıcı tasarım, dört kapılı Coupé'nin sportif genini ön plana çıkarır.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT Coupé.

Rüyalarınız ele geçirildi ve yeniden yaratıldı.

Model yenileme sürecinde daha da zarifleştirilen tasarım, üstün performans ve ayrıca emniyet ve konforun arttırılması mühendislerimizin tutkusunu yola yansıtıyor ve son derece çekici kılıyor. Varyasyona göre odak noktası günlük kullanıma uygun sportiflikten tavizsiz performansa kadar uzanıyor; Mercedes-AMG GT, GT S ve GT C'den AMG GT R'ye kadar. Son model Mercedes-AMG GT R, GT ailesinin potansiyelini tamamıyla kullanarak mühendislerimizin etkileyici motor sporları becerisini yoğun bir şekilde deneyimlemesini sağlıyor.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı

Mercedes-AMG GT Roadster.

Rüyalarınız ele geçirildi ve yeniden yaratıldı.

Mercedes-AMG GT Roadster ailesi için model yenilemesi, hayallerdeki otomobillerin daha da iyileştirilebileceğini gösteriyor. Tutarlı bir şekilde zarifleştirilen dış mekan tasarımı, kapsamlı bir şekilde geliştirilen ön göğüs ve yeni yardımcı sistemler sayesinde emniyet ve konforun arttırılması bunları daha çekici kılıyor. Her müşteri bir yandan gündelik kullanım ve konforun ne kadar önemli olduğuna, diğer yandan ise üstün performansın ne kadar arzu edildiğine bireysel bir şekilde karar verebilir: Mercedes-AMG GT, GT S ve GT C ile büyüleyici üç model sunulur.

%19 KDV dahil fabrika çıkışı satış fiyatı