Avantajlarınız


Mercedes-Benz Certified

Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller

Avantajlarınız


Mercedes-Benz Certified

Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller

  • Tek Bakışta

   Mercedes-Benz Certified Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller

   Mercedes-Benz Certified Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller, 6 yaşını ve 150.000 km'yi henüz doldurmamış otomobiller arasından ayrıntılı teknik kontroller sonrasında seçilir. Yasal/ distribütör garantisi sona ermiş olsa da 2 yıla kadar sınırsız km onarım güvencesi ile satışa sunulur.


   Mercedes-Benz Certified Sertifikalı Kullanılmış Otomobil aramak için tıklayın

   İletişim Formu

   Mercedes-Benz Certified Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller
  • Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Ayrıntılı Teknik Kontrol

   Mercedes-Benz Certified bayiniz, aracın kilometre durumunu mevcut otomobil geçmişi ve dijital servis bakım defteri yardımıyla kontrol eder.

  • 2 Yıl Sınırsız Km Onarım Güvencesi

   2 Yıl Sınırsız Km Onarım Güvencesi

   2 Yıl Sınırsız Km Onarım Güvencesi
   • Mercedes-Benz yetkili servisleri aracılığıyla Mercedes-Benz orijinal parçalar kullanılarak hızlı ve yetkin onarım sağlanır.
   • Bireysel satışlarda Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi, otomobilin yeni sahibine devredilebilir.
   • Mercedes-Benz Certified kapsamındaki 2 yıl süreli ücretsiz onarım güvencesi hizmeti üst kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz yetkili bayilerinde ve yetkili servislerinde sunulur.
   • Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi* geçerlilik süresi Mercedes-Benz Certified Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller için noter satış tarihi ile başlar ve bu tarihten itibaren 2 yıl sonra sona erer.
   • Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi kapsamında, aracın motoru, dişli kutusu (Otomatik şanzıman ve tork dönüştürücüsü dahil), tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektrik elektronik donanımı (Kumanda kutuları ve tesisat) orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar, bu sertifika kapsamında belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak anılır.
   • Mercedes-Benz Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi koşullarının geçerli olabilmesi için, aracın kullanılmış otomobil olarak satın alındığı tarihten itibaren, tanıtma, kullanım ve bakım kılavuzlarında belirtilen periyodik bakımlarının üretici tarafından belirlenmiş periyotlarda ve kaporta dahil tüm onarım işlemlerinin Mercedes-Benz yetkili servislerince yapılması gereklidir.
   • Mercedes-Benz Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içerisindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından verilir.
   *Aracın yasal onarım güvencesinin veya distribütör onarım güvencesinin 24 aydan az kaldığı veya tamamen bittiği durumlarda, garanti 24 aya tamamlanır. ** Tüm detaylı koşullar için Mercedes-Benz kullanılmış otomobil satış danışmanınızla iletişime geçebilirsiniz. Mercedes-Benz, Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi hizmetini herhangi bir sigorta şirketi üzerinden değil, direkt olarak vermektedir. 24 ay onarım güvencesi hizmeti 6 yaşını geçmemiş ve 150.000 km altındaki Mercedes-Benz marka (Mercedez-Benz Certified kapsamı) modeller için geçerlidir. 24 ay süresince aracın tüm bakım hizmetleri Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde gerçekleştirilmelidir.
  • Her Marka ve Yaşta Otomobille Takas İmkanı

   Her Marka ve Yaşta Otomobille Takas İmkanı

   Araç takası

   Mercedes-Benz Certified bayiniz, güncel aracınızı istek üzerine kontrol eder ve takas için bir teklif oluşturur.

  • Mobilo Hizmeti

   Mobilo Hizmeti

   12 ay mobilite garantisi

   Tüm Mercedes-Benz Yetkili Servislerinde ikame araç hizmetinden yararlanılabilir.

   * Mercedes-Benz Certified sertifikalı kullanılmış otomobillerin periyodik bakımının kullanılmış otomobil onarım güvencesi tanımlanmadan önce veya sonra yetkili servislerde 1 kere yapılması ile birlikte (önceki bakımları düzensiz olsa dahi) Mobilo hakkı koşulsuz olarak 12 ay süresince yenilenir. Yenilenmeye takiben aracın her periyodik bakım amaçlı yetkili servis girişi, bu süreci aracın trafik tescil tarihini takip eden 30 yıl süreye kadar yenilenebilir.
  • 24 saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   24 Saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   24 saat Ücretsiz Yol Yardım Hizmeti

   İhtiyaç duyulan durumlarda, 7/24 faydalanabileceğiniz yol yardım hizmeti mevcuttur. 24 saat ücretsiz yol yardım hizmetinden faydalanabilmek için aracınızın mobilo kapsamında olması gerekmektedir.

  Özet


  Karşılaştırmalı olarak Mercedes-Benz Certified.

  Özet


  Karşılaştırmalı olarak Mercedes-Benz Certified.

    Mercedes-Benz Certified
  Mercedes-Benz
  İkinci el araçlar
  İkinci el araç garantisi 24 ay 12 ay
  Mobilite garantisi
  12 ay -
  Taahhüt edilen takas

  -
  En az 21 ay genel muayene gerektirmez

  -
  6 ay / 7.500 km bakım gerektirmediğine dair garanti

  -
  24 saat içerisinde deneme sürüşü

  -
  Özel finansman ve leasing teklifleri

  -