Service 24h – Adı program.

Service 24h – Adı program.

Sürücüleriniz acil durumlarda tüm Avrupa çapında 24 saat kalifiye personelden bireysel uzman yardımı alır. Burada hızlı arıza teşhisi ve basit yardım hizmetleri ön plandadır: Servis çağrı merkezi, yerinde onarım veya başka seyahat olanaklarının organizasyonu sizi gerçekten de ileri taşır. Böylece sürücünüz değerli zamanını kaybetmez ve siz filo araçlarınızın arıza süresini azaltmış olursunuz.

Mobil, daha mobil, Mobilo.

Mobil, daha mobil, Mobilo.

Mobilo neredeyse tüm acil durumlara uygun bir hizmettir: Mercedes-Benz Service24h hizmetimiz veya Mercedes-Benz tarafından görevlendirilmiş bir arıza hizmeti yoluyla hızlı bir yerinde arıza veya marş yardımı buna dahildir. Mobilo ayrıca kaza, vandallık veya anahtarın kaybedilmesi ya da yanlış yakıt doldurma gibi daha küçük talihsizlikler olduğunda da devreye girer.

Gelişmiş garanti paketi: Daha uzun süreli, daha mantıklı.

Gelişmiş garanti paketi: Daha uzun süreli, daha mantıklı.

Garanti süresi uzatma olanağımızla yalnızca garanti yılları kazanmazsınız. Aynı zamanda fiyat kontrolü ve planlanabilirlik konusunda da belirgin bir avantaj elde edersiniz. Tüm bunların yanında filo yönetiminiz için harcadığınız giderleri de azaltırsınız.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?