Dijital Mercedes-Benz kurtarma yardımcıları.

Dijital kurtarma yardımcıları


Doğru yaklaşım, en hızlı şekilde kurtarılmayı sağlar.

Dijital kurtarma yardımcıları


Doğru yaklaşım, en hızlı şekilde kurtarılmayı sağlar.

Resimde, kurtarma araçlarının yanıp sönen mavi ışıklarının gece ortamında bulanık görüntüsü gösterilmektedir.
Maalesef istenen video şu anda sunulamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.
Tekrar göster

Kurtarma ekiplerini kaza yerinde en iyi şekilde desteklemek için Mercedes-Benz kendi dijital kurtarma yardımcılarını geliştirmiştir. Bu kurtarma yardımcıları acil durumlarda araçtaki güvenliğe ilişkin tüm ayrıntılar hakkında netlik sağlar; ve böylece saniyeler içerisinde yaşam kurtarıcı avantajlar elde edilir. Dijital Mercedes-Benz kurtarma yardımcıları mükemmel şekilde birlikte çalışır. QR kodu içeren kurtarma etiketi her bir araç için doğru kurtarma kartına atıfta bulunur. Akıllı telefonlar ve tabletler için Rescue Assist uygulaması kurtarma kartlarının yanı sıra aracın üç boyutlu görünümlerini de içerir; kaza yerinde mobil ağ olmaması olasılığına karşılık bunu artık çevrim dışı olarak da sunmaktadır. Tüm bunlar doğru yaklaşımda bulunmayı garanti eder ve acil durumlarda her bir saniyenin hayati önemi olduğu için çok değerli olan zamandan tasarruf sağlar.

Kurtarma etiketi


QR kodu ile uygun kurtarma kartına ulaşın.

Kurtarma etiketi


QR kodu ile uygun kurtarma kartına ulaşın.

Resim içi resim kombinasyonunda, bir C-Serisi yandan gösterilmekte olup B direğindeki kurtarma etiketli görünmektedir.
Resim kombinasyonundaki resimde, bir C-Serisi yandan gösterilmekte olup depo kapağındaki kurtarma etiketli görünmektedir.

Mercedes-Benz kurtarma etiketi: güvenliğinize bir katkı. Üretim yılı 1990 ve sonrasına denk gelen tüm Mercedes-Benz ve smart binek araçlar için mevcuttur.

Rescue Assist uygulaması


Kurtarma kartlarını çevrimiçi ve çevrimdışı olarak çağırın.

Rescue Assist uygulaması


Kurtarma kartlarını çevrimiçi ve çevrimdışı olarak çağırın.

Resim içi resim kombinasyonunda, bir C-Serisi yandan gösterilmekte olup bunun üstünde, VR modunda açık uygulamanın yer aldığı bir akıllı telefon gösterilmektedir.

Tablet ve akıllı telefonlar için yeni uygulama sayesinde hızlı ve doğru yardım: Acil durumda kurtarma ekipleri aracın uygun kurtarma planına doğrudan erişim sağlar. Virtual (Sanal) veya Augmented-Reality (Artırılmış Gerçeklik) modundaki en modern 3B görüntüler, belirleyici düzeydeki genel bakışa çok hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlar.

Kurtarma kartları


Araca özel çizimler sayesinde daha hızlı kurtarma.

Kurtarma kartları


Araca özel çizimler sayesinde daha hızlı kurtarma.

Resimde, Mercedes-Benz C-Serisi kurtarmaya ilişkin tüm bilgilerle birlikte yandan gösterilmektedir.

Güvenlik konusunda yeni standartlar koyuyoruz: Mercedes-Benz kurtarma kartları, kurtarmaya ilişkin tüm bilgilerle birlikte araca özel tüm çizimleri içerir. Bunlar kurtarma ekiplerine belirleyici genel bir bakış ve aracın içindeki yolcuların daha hızlı kurtarılmasını sağlar.